Sam Rockwell

Samuel Rockwell

8,5
48 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Rockwell

Genialnie zagrał tam tego wariata/sukinsyna. Chciałbym zobaczyć jakieś materiały gdzie byłoby pokazane jak on tam gra (Wiecie o co mi chodzi: takie materiały z planu gdzie się aktorzy przygotowują do gry, reżyser mówi "akcja" i każdy wciela się w swoją postać. W przypadku Rockwella to musiało wyglądać rewelacyjnie.).

michal_mm1

W tej roli był świetny.
Też bym chciała zobaczyć "making the movie" tego filmu.Jak on oraz reszta aktorów przygotowywała się do kolejnych scen,np. jak się strażnicy pastwili nad Percym albo szaleństwa pana Billa w celi :).Czy byli wtedy śmiertelnie poważni,czy się śmiali.Bo zdarzają się też w tym filmie sceny, na których można się pośmiać.

Klaudyna

Ta rola była mu przeznaczona :D

elfka77

on był tam po prostu przeuroczy;DD




michal_mm1

Fajnie, ze poruszyliscie ten temat.
Rzeczywiscie na brytyjskim wydaniu dvd sa materialy z produkcji. Wypowiada sie tam niemal kazdy z aktorow, tak samo mozna tam zobaczyc ich prace na planie. Zastanawia brak Rockwela. No i doslownie na sam koniec widzimy go ubranego w stroj wieznia, jak mowi do kamerzysty (mniej-wiecej) "odfikaj sie, nie mam zamiaru robic zadnego glupiego materialu making-off".
I tyle.

michal_mm1

Genialnie odegrana rola. Tak realnej postaci nie widziałem już dawno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones