Samantha Geimer

Samantha Jane Gailey

8,0
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Samantha Geimer

bo czy tak zachowuje się osoba która została zgwałcona ??. Ktoś po takim traumatycznym zdarzeniu jakim na pewno dla kobiety jest gwałt, nie chciał by o tym mówić , zaszył by się w sobie,
a ona co w wieku 13 miała już wcześniej stosunki seksualne,a po tym całym ''gwałcie'' stała się gwiazdą (występowała w kolorowych magazynach , występowała w filmach o rzekomym "gwałcie'') więc ponawiam pytanie czy tak zachowuje się ofiara przestępstwa seksualnego??, twierdziła ze współżyła już w wieku 8 lat, więc ja się pytam z jakiego ona środowiska pochodzi i gdzie byli jej rodzice.Po za tym ciekawe ile hajsu wyłudziła od Romka, dla mnie ona i jej ''matka'' to zwyczajne ścierwa ludzkie i pasożyty ,które zniszczyły Polańskiego ,dziwi mnie że dał się złapać w sidła.

SebastianNiestudent

Absolutnie się zgadzam! Nie żebym usprawiedliwiał jakoś Polańskiego, ale jestem święcie przekonany, że gdyby nie jego to kogoś innego zaciągnęłaby do seksu. Znajdźcie mi drugą taką osobę, która nie tyle co tak chętnie opowiada o gwałcie, co jeszcze WYBACZA swojemu oprawcy i BŁAGA by uniknął kary. Serio są jeszcze ludzie, którzy nie widzą w tej kobiecie grama fałszu?

kryst007

Kolejny wpis sprzed paru lat, który odnajduję przypadkiem po latach i uświadamia mi jakim ja byłem wtedy idiotą :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones