Samantha NobleI

Samantha C. Noble

6,8
178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samantha Noble

Właściwie kojarzę ją tylko jako Kira z horroru "Hotel śmierci". Jest ładna, poza tym niezła z niej aktorka. To dobrze, że skończyła studia, bo w końcu nauka zawsze się przydaje. Myślę, że ma szansę zrobić karierę, a nie, że wkrótce odejdzie w zapomnienie.

butterfly_14

"Kira, moja mała córeczka, Kira, moja smagła córeczka" - tak mi sie skojarzyło; z recytacji w szkole ;P
Nie znam jej za bardzo ale fajnie zagrała w "Hotelu śmierci". Ładna jest, a najładniejsze ujęcie z nią to było jak ona sie odwróciła w strone drzwi jak brała prysznic ;D Wtedy była ładniejsza niż tak normalnie xP
a skoro skonczyła studia to musi być mądra, jak na aktorke ;P
chyba jest wporzadku ;)

Cythrina

Mnie podobała się w Gabrielu,chociaż tam nie popisała się swoimi zdolnościami aktorskimi.A szkoda:(Za to pięknie wyglądała tam wyglądała,szczególnie na koniec filmu gdy stała w oknie z związanymi włosami.

abi20091

Sorki za błąd:)
za krótki/>
za krótki/>

butterfly_14

Ja ją kojarzę z "Gabriela" i nie wiem czemu, ale strasznie mnie w tym filmie drażniła.

butterfly_14

Ja też kojarzę ją tylko z tego filmu, ale przypadła mi do gustu ze względu na urodę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones