Samuel Bayer

Samuel David Bayer

5,2
70 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Samuel Bayer

Jednakże powinien postawić na coś oryginalnego, a nie odgrzewane kotlety - czyli "Koszmar z ulicy Wiązów "...

Rob_Rock

Racja, dziwię się, że facet, który stworzył tyle oryginalnych klipów, nakręcił remake jako swój kinowy debiut.

Rob_Rock

właśnie dobrze że nakręcił koszmar , ponieważ zarówno ten film jak i wiele innych musi iść ''z duchem czasu" , ja oglądałam tą wersję jako pierwszą i jest dla mnie rewelacyjna i mam 21 lat,(skusiłam się pooglądać pierwotną wersję i przyznam że wgl nie jest dla mnie straszna) więc logiczne że np moja mama czy starsza kuzynka które oglądały ''starego'' freddiego mogły być zawiedzione remakem.
To coś takiego jak dziś oglądasz np godzille nakręconą sama już nie wiem w którym roku ale bardzo dawno i Cię wręcz śmieszy, bo godzilla wygląda jak zabawka dla dziecka i widać sznurki którymi była poruszana :) więc niektórym naprawdę starym filmom, przydaje się ich ''odgrzanie'' DZISIAJ. tyle w temacie. ;)

madziulek92

Niektórym tak, ale "Nightmare on Elm Street" z 1984 to majstersztyk! Z kolei, z seansu tego nieszczęsnego remake'u w kinie nie zapomnę tego... że na nim zasnąłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones