Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

Uwaga Uwaga!! Ogłaszam konkurs! Podaj jedną bardzo dobrą rolę Samuela L. Jacksona...

Bardzo dobrą, czyli taką która wprawiła was w zdumienie, gdzie przy jednej ze scen powiedzielibyście "Kurde, jak on to zagrał", gdy chcielibyście oglądać ten film ze względu na jego występ...

Piszę tak, bo uważam, że Samuel L. Jackson w swojej karierze nie miał żadnej bardzo dobrej roli. Osobiście podobały mi się z nim dwa filmy. W Pulp Fiction, fakt zagrał w miarę dobrze, ale został przyćmiony przez lepszego Travoltę, natomiast w Chłopcach z Ferajny jego występ ograniczył się do dwóch scen, z czego w drugiej został zabity i nie powiedział ani jednego słowa.
Ostatnio natomiast aktor ten już ostatecznie rozmienił się na drobne grając w takich superprodukcjach jak Spirit czy Węże w Samolocie.

TheWorldIsYours

Uważam, że w filmie "Trener" zagrał bardzo dobrze...

jules

Niezniszczalny jako Elijah Price - świetna rola.

użytkownik usunięty
grabarz91

Jak dla mnie 5 najlepszych ról w filmach :

-Pulp Fiction
-Długi pocałunek na dobranoc
-Jackie Brown
-Shaft
-Szklana Pułapka 3

Dodam, że widziałem z nim jak na razie 28 filmów ;)

ja Tylko 27:D, ale nadrobię jeszcze te zaległości, od siebie dodałbym jeszcze Negocjatora, gdzie oglądamy popis gry Samuela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones