Samy Naceri

Saïd Naceri

8,2
3 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samy Naceri

Szok we Francji - gwiazdor ekranu próbował poderżnąć gardło mężczyźnie w centrum Paryża! Samy Naceri, odtwórca głównej roli w znanym filmie sensacyjnym "Taxi", został aresztowany pod zarzutem próby zabójstwa.

Według policji, Naceri zaatakował nożem przyjaciela swojej byłej towarzyszki życia. Ten ostatni poddany został w szpitalu skomplikowanej operacji, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 47-letniemu gwiazdorowi grozi teraz kara 20 lat pozbawienia wolności, tym bardziej, że jest recydywistą.

Wyszedł z więzienia prawie pół roku temu, bo zaatakował nożem ochroniarza jednej z dyskotek. W międzyczasie zdążył potrącić policjantkę, która próbowała go zatrzymać, gdy jechał bez prawa jazdy, oraz publicznie groził zabiciem jako „dobry muzułmanin” Salmana Rushdie’go, brytyjskiego pisarza krytykującego islam.

harny123

Głupi gość prawdopodobnie tym czynem przekreślił swoją karierę aktorską i życie bo jeśli faktycznie dostanie 20 lat do odsiadki to z pierdla wyjdzie jako 60 latek. Wcale bym sie nie zdziwił jeśli stacje telewizyjne we Francji przestana wyświetlać filmy w których grał główną role.

harny123

Szok! a w filmie nie wygląda na zabijakę ! i to on niby gra tego dobrego?

harny123

macie rację trochę dziwny on jest co nie ???

pete96

ciężko uwierzyć zwłaszcza ze źródło informacji nie jest dla mnie pewne.

zmzmusic

UWAGA! TO JEST BOT!

harny123

To podobno prawda. Ja myślę ,że to przes te filmy w których grał. Bo w większości to grał czarny charakter. A W Taxi przecierz zawsze drwił z policji <oprócz Emilea> Pewnie mu to już weszło niestety w nawyk ;( A szkoda bo w Taxi fajnie gra ;(

harny123

W końcu to muslim nie ? Nię ma sie co dziwić...

użytkownik usunięty
lobo_9

No i? Też jestem muslim - studiuję, pracuję i płacę podatki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
lobo_9

Jestem Polakiem z dziada, pradziada, idioto! Takich jak Ty powinni wywozić do łagru, bo przez was Polska wygląda jak wygląda. U nas to normalka? Człowieku chyba statystyk policyjnych w Polsce nie widziałeś. Do tego zajrzyj do historii. Dlaczego USA nie chcą nas wpuszczać bez wiz? Bo w latach 30 to Polacy w USA byli w gangach od czarnej roboty. Stereotyp Włoch=mafia jest błędny, gdyż, w tamtych latach wiadomo było, gdy ginął Polak na ulicy, że rozpęta się wojna. I dlatego to Polacy są głównym powodem tego, że nas tak lubią na zachodzie.

A co mnie najbardziej rozśmiesza? Wciąż wspominanie jak to Sobieski odparł Turków pod Wiedniem.. Bardzo mądre to było.. Odsiecz wiedeńska - 1683, a 90 lat później Austria staje się jednym z naszych okupantów, a to Turcja nigdy nie uznała rozbiorów i wspomagała Polski rząd na uchodźstwie.

Więc nie bredź mi tu co jest moim żywiołem, bo to Polacy przez wszystkie lata byli zabijakami. Tylko 2010 rok i tylko wszczęte postępowania:
Zabójstwa - 702
Bójki/Pobicia - 11 011
Przestępstwa rozbójnicze - 15 725
Zgwałcenia - 1759
Kradzieże zwykłe - 209 980
Kradzieże samochodów - 16 098
Kradzieże z włamaniem - 118 877
Przestępczość narkotykowa - 20 832
Przestępczość gospodarcza - 73 371
Ruch drogowy - 38 776wypadków. Wszczętych postępowań - 165 885, a w tym 138 581 za jazdę po pijanemu
Działania CBŚ- rozbito 151 grup, zarzuty wobec 5 293 osób, zarekwirowano 1,22 tony narkotyków, zabezpieczono mienie o wartości 229,5 mln zł.

I to są tylko przestępstwa wykryte. A w statystykach najwięcej jest debili i nieuków nie znających nawet własnego narodu... Tak jak Ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
lobo_9

Ja jestem okrutny? To Ty na mnie naskoczyłeś. Lachy? Lachy to Lędzianie mieszkający na pograniu Polski i Ukrainy, nieuku. W twoich żyłach jest więcej krwi żydowskiej niż słowiańskiej. Łooo to rzeczywiście fajnie, że tu jest taka wspaniała przestępczość, ale "inwazja" nie ma nic do rzeczy. Poczytaj sobie artykuły Daily Mail z których wynika, iż większość przestępstw w UK popełniają emigranci z europy wschodniej, natomiast ci z bliskiego wschodu rzadziej popełniają przestępstwa i rzadziej padają ofiarą przestęstw. Co nie tak z Polską moim zdaniem? Bandziorów wypuszcza się z więzienia, korupcja goni korupcję, państwo nie potrafi zwalczyć przestępczości stadionowej, gospodarka się sypie, sport zdominowany przez korupcję, aktorzy muszą wyjeżdżać na zachód i ogólnie wszyscy wyjeżdżają na zachód. Czy tak ma wyglądać Polska? A co Ty zawiniłeś? To, że przez swoją nietolerancję nie zauważasz jednej rzeczy. My muzułmanie, czy żydzi itp posiadamy wiele firm itp w których zatrudniamy Polaków. Śmiało wyrzuć nas i ciekawe jak wtedy sobie poradzicie. Coraz więcej lekarzy to Arabowie, bo opłaca się im tu pracować, bo Polacy i tak już mają ten kraj gdzieś. Nazwij mnie świnią, ale ja tego kraju nie opuszczę i będę starał się, żeby nie upadł gospodarczo!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Niby 6 lat tylko minęło ale co powiesz teraz o muzułmanach?

Rakiczan

A co ma powiedzieć? Nie wrzucajcie wszystkich muzułmanów do jednego worka, bo nie wszyscy sa terrorystami. Oczywiście gardzę tymi, którzy zabijają niewinnych ludzi, ale nie oznacza to, że każdego muzułmanina traktuję jak wielkie zło. Sama osobiście, od urodzenia, znam kilku wyznawców Islamu i wiem jak bardzo Ich to boli, kiedy ocenia ich się przez pryzmat tych którzy wyrządzają te straszne zbrodnie. Wiem, że gdyby groziło mi niebezpieczeństwo, stanęliby na rzęsach, by mnie ochronić. Nie ważne, że jestem katoliczką, Polką, mamy inne zdania na niektóre tematy... wiem, że gdyby ktoś np. celował do mnie z broni, zasłonili by mnie własną piersią. I nie jest to wcale przenośnia. Żeby nie było, nie jestem z nimi w żadnej sposób spokrewniona, nie mam z nikim z nich romansu czy tym podobnych, jesteśmy przyjaciółmi. Nie mierzcie wszystkich jedną miarą, NIE KAŻDY MUZUŁMANIN = TERRORYSTA!!!

minia11

Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin! Proste jak budowa cepa!

adirecordingz

Idąc Twoim tokiem myślenia i powszechną opinią:
Nie każdy złodziej to Polak, ale każdy Polak to złodziej.
Każda nacja ma swoją łatkę, co nie oznacza że tak jest w rzeczywistości.

harny123

Dzisiaj sie o tym tutaj dowiedziałem szkoda spoko był w tych filmach 5 taxi raczej nie wyjdzie ehh a miałem nadzieje

harny123

Wiadomo jak to jest z tym prawem nawet nożem nie można się obronić.A na baletach to nie jednemu bramkarzowi należałby się solidny wpjierdol.

harny123

28.04 został skazany na 16 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 5 lat i 27 000 euro grzywny.

harny123

crazy taxi driver

budny1987

To jest bot. Na filmwebie pod filmami pierwsze komentarze, to zawsze są od botów, po to by ludzie niepotrzebnie się emocjonowali, kłócili i rozkręcali sękcję komentarzy. Jak ktoś ma tu dłużej konto i trochę tu się poudziela, to z czasem nauczy się odróżniać prawdziwego rozmówcę od takiego opłacanego pseudointelektualisty. ^^

dzenero

Jestem tu od 12 lat.

budny1987

I podbijasz komentarz bota. Aha... to wiele tłumaczy. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones