Samy Naceri

Saïd Naceri

8,2
3 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samy Naceri

No w zycie bym nie powiedziala, ze on juz ma tyle lat. Moze taxi najnowsze nie jest, ale tam
wyglada o polowe mlodziej. Kurcze...

AjEmKoli

Zakryli mu pudrem to co najgorsze :))

ali33

Magia kina, magia ekranu:) ale fakt, wygladał na młokosa

AjEmKoli

Teraz jakoś tak nagle się postarzał, poza tym zdjęcie tutaj jest kijowe

Van_der_van

A nie przyszło wam do głowy że to tylko kolor włosów na potrzeby filmu. A kolor mu się spodobał bo nie jest rozpoznawany aż tak na ulicy i może iść do sklepu po masło albo piwko.

jony

Ale nie poznałbyś go gdybyś wszedł z nim do sklepu? Może, gdyby brodę zapuścił, to ok, ale sama siwizna...? Może to przez stres i te jego numery tak się posunął?

jony

Poza tym ma już ponad 50 lat, więc siwienie w tym wieku to już często normalka

AjEmKoli

Tak to jest..Jak robiono Taxi to miał ok 35-6 lat. Także był po prostu młody. Teraz to już starszy pan, który oczekuje wnuków. Czas leci..Większośc aktorów z Taxi zbliża się już do 50tki lub jest po niej.

AjEmKoli

Też mi się wydawało że on jest dużo młodszy a tu takie zaskoczenie. W taksówce wyglądał na 24lata a tu takie zaskoczenie prawie 6 dyszek na karku.

SidLeniwiec

Już 54...jej masakra, już jedną nogą w grobie :/ Ja też jak pierwszy raz widziałam taxi to myślałam, że ma koło 30. Tak samo moja siostra i koleżanka ( też fanka :) )

SidLeniwiec

Miałem tak samo. Aczkolwiek ostatnio na twarzy już mu lata widać, no ale jak słusznie zauważyłeś niedługo 60, a to już poważny wiek

AjEmKoli

Z tym o połowę młodziej to mocno przesadziłaś no ale na te ok. 40 lat które miał wtedy w taxi (uśredniam jego ówczesny wiek z powodu 4 czesci które w różnych latach grał) nie wyglądał a raczej przypominał takiego 30 latka tylko zniszczonego alkoholem bądź narkotykami.. Podobna sprawa z dannym trejo gość jeszcze nie dawno wyglądał na 50 latka tyle że zniszczonego Przez używki a ma 7 dych
Ps. oboje faktycznie pili i ćpali(ten muslim prawdopodobnie do teraz używki bierze) więc z tym "zniszczeniem" dobrze to obrazuje

AjEmKoli

Postarzał się bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones