Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 032 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

O filmie "Narzeczony mimo woli" pisze się jako o tym w którym powściągliwa Sandra rozbiera się to naga, niby to jej pierwszy film w którym jest goła. Ja mam wątpliwości bo wydaje mi się że w "Amazonce w ogniu" też była goła ,była tam mocna scena erotyczna z jej udziałem lecz mogła ją zastąpic dublerka.Wydaje mi się że w filmie "28 dni" też się obnażyła ,stała za taką szybą gdzie jest rozmazany obraz ,nie wiem jak ta szyba fachowo się nazywa,póżniej Sandra założyła szlafrok wyszła zza tej szyby i było ją wyraznie widac a podmianka na dublerkę raczej nie wchodzi w grę bo było to kręcone z jednego ujęcia.Zresztą jest to na początku filmu i można zobaczyc.

Proszę o komentarze na ten temat i o wyrażanie swych opinii.

Fragment "Amazonki w ogniu" jest na YouTubie ,trwa 40 sek.,ja wpisałem "Sandra Bullock fire on the amazon" czy jakoś podobnie.

lukaku_1

To znowu ja. Ten sam fragment "Amazonki..." z gołą Sandrą jest na Banzaj.pl . Trwa dłużej {ok. 2 min.} i jest lepsza jakośc.

lukaku_1

bk - bez komentarza -,-
xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones