Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 838 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

czy ktoś to widzi? wygląda bardzo naturalnie i młodo mimo wieku. wow!

camelflo

No nie wiem, w Bird Box (2018) była naciągnięta jak Micheal Jackson.

kinmaj

Dokładnie, przed "Bird box" oglądałem ją w Grawitacji i tam nie było widać śladów tunningu:)

kinmaj

Dokładnie to samo myślę , pomyślałem nawet ze może operacje robiła u tego samego lekarza co Michael bo wygląda identycznie jak on, a była taka śliczna

kinmaj

lol, siema, właśnie miałem pisać o Michaelu Jacksonie, w "Nie otwieraj oczu". Widać coś w tym jest skoro nie tylko ja tak uważam... ale co się dziwić, mając tyle kasy władowała w operacje plastyczne, teraz patrzeć się na nią nie da

camelflo

coś ci sie pomyliło

camelflo

Naturalnie? Ku##a. człowieku przyjżyj się bo operacje plastyczne aż biją po oczach... w filmie "Nie otwieraj oczu" miałem wrażenie że Michael Jackson wciąż żyje, powoli zaczałem liczyć na kolejną płytę...
Chyba że oglądasz z nią filmy gdy jeszcze miała 35 na karku i nie miała tak nas#ane w głowie by ładować w operacje plastyczne, może wtedy jeszcze wyglądała ale nie wiem bo nigdy jej nie lubiłem i jej gry aktorskiej

camelflo

Myślę, że wizyta u nawet największego konowała okulisty by pomogła, bo masz ewidentne problemy ze wzrokiem. No chyba, że widzisz dobrze, to wtedy widzisz coś, czego nie ma. A to już poważniejsza sprawa. I potrzeba naprawdę dobrego psychiatry i mocnych leków. Pozdrawiam

camelflo

Chyba niezbyt aktualny post, bo oglądam ją w "Niewybaczalne" i przez jej twarz nie mogę skupić się na fabule. Takie tunningi powinny być zbanowane w holiłódach. Co druga jest nie do poznania, nabierając przy tym irytująco-szpetnego wyrazu twarzy i nie potrafiąc już grać mimiką.

Jo_Many

zgadzam się. Zobacz Sandrę w Bullet train - została tylko plastikowa skorupka :( smutne

sabinabicz

Dokładnie! W Bullet train musialam sprawdzic w obsadzie czy to na pewno ona bo nie bylam pewna. Trudno uwierzyc, zal :(

użytkownik usunięty
camelflo

Zmień dealera.

camelflo

Uwielbiam Sandrę w starych filmach, ostatnio zdałam sobie sprawę że ostatni film jaki z nią widziałam to Grawitacja. Dopiero jak zobaczyłam jej nowe zdjęcia to zauważyłam jak się zmieniła. Rzeczywiście mogła by zagrać w biografii Michaela Jacksona. Szkoda, bo długo wyglądała super, w Proposal miała 45 lat a wyglądała na 33, młodziej od Raynoldsa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones