Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Moim zdaniem nie nadaje się do komedii romantycznych. Widząc ją na ekranie czuję tylko
obojętność, a emocje chyba są tutaj najważniejsze ;)
Dziwi mnie też ten oskar i wysokie miejsce w rankingu (22!). Mimo wielu ról nie jest bardzo
dobrą aktorką.

TruskawkowaGalaretka

zobacz sobie"narzeczony mimo woli" może zmienisz zdanie

maciekb80

Widziałam, chociaż nie w całości ;)
No niestety ta aktorka mi po prostu 'nie podchodzi' :)

TruskawkowaGalaretka

ona się nie nadaje nie potrafi okazywać emocji po za tym jak ona wygląda nie mam zamiaru oglądać z nią żadnego filmu

Kalsifer

za to Ty jesteś najpiekniejszy

maciekb80

jestem dziewczyną po za tym nie wiesz jak wyglądam i w dodatku ja się nie pcham do komedii romantycznych

Kalsifer

byłaby to walka z wiatrakami

maciekb80

nie rozumiem nie wiesz co odpisać to piszesz pierdoły

Kalsifer

to nie jest kraj dla głupich ludzi

maciekb80

no właśnie to dlaczego tu mieszkasz skoro jesteś idiotom.

Kalsifer

O tym właśnie mówię.Mów do niego a od swoje.

maciekb80

on a nie od naucz się przedszkolaku ortografii najpierw a nie

Kalsifer

Pewnie mi nie wybaczysz tego błędu

maciekb80

no pewnie bo się tak wymądrzasz a podstaw nie znasz

Kalsifer

odezwała się wyrocznia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kalsifer

Mógłbyś uzywać bardziej wyszukanych epitetów.No ale jaki cham taki kram,troglodyto

maciekb80

jesteś nie normalny takich psycholi trzeba leczyć

Kalsifer

Odezwał sie dyletant w każedej dziedzinie.Po prostu brak Ci wykształcenia żeby prowadzić mądre dialogi.

maciekb80

hahaha akurat ty nie będziesz mi mówić czy jestem wykształcona czy nie to ty za pewne myjesz kible.Podajesz jakieś wyrazy nie wiedząc co oznaczają myślisz że jesteś najmądrzejszy wieśniaku.

Kalsifer

Bo ty oczywiście wiesz co Ja wiem.

maciekb80

nie muszę wiedzieć mądraliński

Kalsifer

Żadna legalna praca nie hańbi...

lechu15

Prostytucja też może jest legalizowana czyzbyś ją popierał,czy nie miałeś wcześniej świadomości ?

lechu15

masz racje że żadna praca nie hańbi ale nikt nie będzie mi wmawiał że brak mi wykształcenia skoro mnie nie zna.

Kalsifer

Straciłam jakieś 5minut z życia i przeczytałam tą totalnie bezsensowną, nudną dyskusję... i szczerze mówiąc nie wiem czemu się oburzasz, na zarzucony brak wykształcenia, skoro nie znasz podstaw orografii, stylistyki, interpunkcji, i nie potrafisz się przyzwoicie wysłowić. Doucz się, to nie będziesz jęczała, że ludzie Ci coś zarzucają, skoro sama na siebie wydajesz takowy osąd.

smokexthat

jesteś beznadziejna chciało ci się tyle pisać następna która się wymądrza a sama z błędami pisze ortografii a nie orografii jesteś idiotkom

Kalsifer

To jest literówka, a nie błąd ortograficzny wynikający z braku wiedzy tak jak u ciebie. Rzadko widuję takie tępaki jak ty..

smokexthat

hahaha mądralińska i co jeszcze nie wiesz co napisać to się mądrzysz a pewnie nic nie wiesz

Kalsifer

Ile ty masz lat haha ? :D

smokexthat

nie twoja sprawa

smokexthat

to ja rzadko widuję takie idiotki jak ty

Kalsifer

bo rzadko się przeglądasz w lustrze.

maciekb80

ty piękny nie jesteś pustaku

Kalsifer

A kto powiedział że jestem.Kontroluj się,i czytaj ze zrozumieniem

maciekb80

nie musisz mówić widać że się za takiego uważasz i niemów mi co mam robić

Kalsifer

dobrze mądralo,dobrze.

maciekb80

nie masz co mówić to ściągasz teksty ode mnie ty jesteś mądralom i lepiej się zamknij

smokexthat

Zapisz się na kurs szybkiego czytania.5 minut ,to strasznie długo ,jak na taki krótki dialog

maciekb80

Ciągle wracasz do tego tematu, mimo że nikt nie kieruje do ciebie wypowiedzi? Zapisz się na kurs umiejętnego spędzania czasu, strzałka

Kalsifer

Ale wesoło, gdy się ma Was wkoło! :D :D :D Tyle plucia wzajemnego i zupełnie bez celu.

Redaktor_Naczelny

nie moja wina ja tylko wyraziłam swoją opinię a tamten zaczął mnie obrażać

TruskawkowaGalaretka

powyższe wypowiedzi mnie ubawiły, ale cóż ja nie o tym))), wracając do Sandry mnie osobiście przekonuje jej łatwość wczuwania się w role, polecam Przeczucie którym mnie uwiodła, ten jej wewnetrzny niepokoj i zapuchniete oczy, w Totalnej Magi mnie zaczarowala prostota i butami)), moze to dziwne ale buty w ktorych biegla w spodenkach mnie zauroczyly, taka "wiejska" naturalnosc.
Nie ma w niej przerysowania ona moim zdaniem "wtapia " sie w role nie udziwnia, nie kombinuje, jest taka prosta , naturalna , ze czasami rozumiem uznanie jej za nudna, bo naturalnosc bywa nudna - inaczej kobiety nie godzily by sie na szereg operacji))), reasumujac ja Sandre lubie i podziwiam a w Wielkim "Majku" wrecz uwielbiam.

iwoiwi

zgadzam się w 100 %%%%%%%%%%%%%%%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones