Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 032 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Moim zdaniem, najmniej ciekawą produkcją jest 'Dom nad jeziorem'. Przez pierwszą
połowę tak wiało nudą, że wyłączyłam film i odpaliłam 'Miss agent' po raz 3 ;)

użytkownik usunięty
aqata

mi się najmniej podobał "eliksir miłości",a "dom nad jeziorem" wręcz przeciwnie ;) Fakt jest trochę nużący,ale ciekawy inny niż wszystkie :)

eliksir milosci- przeciętna komedia romantyczna. czyli musze obejrzec 'Dom nad jeziorem' od deski do deski. wszystkim się podoba, musi coś w tym być.

aqata

aqata nie zgodzę się z Tobą, " Dom nad jeziorem" to moim zdaniem jeden z najlepszych filmow Sandry... Co prawda trudno go zrozumieć, zauważyłam to , gdyż wiekszosc moich znajomych nie mogla sie polapac - ja jako jedyna wiedzialam o co chodzilo, jak to sie stało itp.. Muszę szczerze przyznać, że wszystkie filmy S.Bullock są super, podobają mi się, jednak jak sie tak bardziej zastanowie to chyba "Loverboy" ( "ukochany synek"), ale to ze względu, że Sandry tam mało było - tylko we wspomnieniach, jednak nie powiem, że nic nie wniosła do filmu, bo przeciwnie bardzo duzo . xd

aqata

Nie lubię filmu "Dom nad jeziorem", ale musze przyznac, ze Sandra jest jego (moze jedynym?) mocnym ogniwem.

aqata

Witam, moim skromnym zdaniem jest to iż Sandra jest znakomitą aktorką i nie oglądałem żadnego filmu który by mi się nie podobał :)

LaseQ

Hmm ja nie lubie "eliksiru miłości" i "bez skrupułów".

aqata

"Ulotne nadzieje"...strasznie nudny,bez emocji.Nie wyraża kompletnie nic.Nie wzruszył mnie,nie zaciekawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones