Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock
weronika1609

Szok, bo oglądałem wywiady na temat filmu Grawitacja z nią na których jeszcze lepiej się prezentuje niż w filmie (w którym można śmiało pozwolić sobie na retusze ;)

telon

Jednym słowem MILF. Busty milf.

Lukas_Art

Większość aktorek które mi się podobały w wieku nastu lat to teraz MILFy xD Czas leci.

użytkownik usunięty
weronika1609

Tak każdy powinien wyglądać ... a nie że się nie chce ćwiczyć wymówki nie istnieją

weronika1609

A powiedz mi, która aktorka aktualnie w jej wieku dobrze nie wygląda :)? Nawet jak taka jest to chyba duża mniejszość. Operacje + botoksy + drogie kosmetyki + trener = kasa. Nie krytykuje, bo za kilkadziesiąt lat będę na pewno ubolewać, że mnie nie stać :) Sandra jest i była śliczna. Jednak oglądając Gorący Towar z tego roku miałam wrażenie, że jej twarz jest (zwłaszcza przy partnerce) nienaturalnie wręcz naciągnięta, co nie dodawało jej uroku.

Vanillia

też to zauważyłam. Długo nie było widać interwencji chirurga choć słyszał od dawna, że się poprawia, ale w pewnym wieku już nie da się oszukać natury. Na zdjęciach z filmu Grawitacja czy w Gorącym Towarze szczególnie przy oczach widać, że jest ponaciągana. Ma wyraz twarzy przestraszonej:) ale i tak widać, że nie przesadza jak np. Nicole czy Rene.

użytkownik usunięty
weronika1609

Zajrzałem mimochodem na jej profil i też mnie to zaskoczyło. Myślałem, że jest o jakieś 6-7 lat młodsza.

weronika1609

o kurcze jestem w szoku- 50 prawie lat?? marzenie tak wyglądać w tym wieku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones