Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 032 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Piękna aktorka o dziewczęcej urodzie!!! O 4 lata młodsza od mojej matki i jak się trzyma:)
Chciałbym żeby moja żona tak wyglądała w jej wieku!!! Dalej jestem w szoku jak zobaczyłem ile ma lat! Dawałem jej maksimum 35.

Ja_pitole

racja racja, Sandy nie jest najmlodsza, za to piekna! The best actress eVeR <3

użytkownik usunięty
TheWhyski

oj taaaaakkk... chociaz dużo ludzi uważa ze jest paskudna ,no ale każdy ma swój gust XD

powiedz kto znajde, i zabije xD Nie no oczywiście żart, kazdy ma swoje zdanie, jednak przy mnie prosze tak nie mowic bo rozpeta się wojna .. juz raz tak było ;P Pokłocilam sie z kolezanka bo ta powiedziala ze Sandra jest ohydna :F Ale to szczegol... xd

TheWhyski

Kolor blond jej pasuje - w The Blind Side wyglądała zajebiście.

ManBehindTheMist

nom, jednak jak dla mnie najlepiej w brązowych włosach, sama gdzies powiedziała, że woli siebie w brazie ;]

użytkownik usunięty
TheWhyski

ja tez ja wole w brazie jakos do bladu nie moge sie przyzwyzaic ale oczywiscie ladnemu we wszystkim ladnie wiec sandra moze miec nawet wlosy koloru niebieskiego i jestem pewna ze nadal bedize wygladac olsniewajaco :) :D

ManBehindTheMist

Ona zawsze wygląda zajebiście. Też byłem w szoku, kiedy zobaczyłem jej datę urodzenia... Piękna i świetna aktorka...

użytkownik usunięty
TheWhyski

he he no to ostro :)

Ja_pitole

Całkowicie się zgadzam! Ja w to nie wierzę! I bardzo ją lubię ;)))

Ja_pitole

A jaką figurkę trzyma....miodzio

Ja_pitole

Tylko zauważ, że nigdy nie pracowała fizycznie i ma kupe kasy. Dzieki temu tak wyglada :))

_TURQUOISE_

Bardzo ją lubię. Zwróciłem na nią uwagę jak byłem w kinie na Demolce a potem na Speed. Jak to sie mówi, dziewczyna z sąsiedztwa. Dobra na kumpelkę.

użytkownik usunięty
Rahabiel

otóż to !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones