Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

krytycy po premierze Grawitacji typuja ze Sandra ma olbrzymie szanse na nominacje

lerman89

I na wygraną zapewne też. Dobra aktorka z niej- może dzięki temu filmowi wróci do świetności.

CasperChase

na dzien dzisiejszy faworytką krytyków i bukmacherów jest Cate Blanchett za role w Blue Jasmine

lerman89

Ja na razie o "Grawitacji" słyszałem więcej dobrego, a czytam wiele stron poświęconych filmom. Zobaczymy. W każdym razie liczę na nominację.

CasperChase

no to oczywiste ze o Grawitacji przeczytasz wiecej dobrego niz o Blue Jasmine ale przeciez oscarów dla aktorów nie przyznaje sie za najlepsze filmy tylko za najlepsze role

najlepszy89

Może i masz rację, ale mi gra Cate w "Blue Jasmine" nie spodobała mi się na tyle, żeby życzyć jej otrzymania Oscara. Jest genialną aktorką- to jest fakt, ale w tym wyścigu szczurów myślę, że będę po stronie Sandry. :)

CasperChase

Cate Blanchette świetną aktorką jest, ale nie zagrała niczego co by nie było wcześniej w jej emploi, natomiast Sandra w Grawitacji zagrała zupełnie coś nowego i dlatego Akademia za pewne bardziej doceni rolę Sandry i uważam, że słusznie.

ViceHrabia

Dokładnie. :)

CasperChase

Zgadza się. Bardzo jej kibicuję. Nigdy za nią nie przepadałem, ale dzięki tej roli stała się jedną z moich ulubionych aktorek :D Nominację do Oscara wg mnie powinna otrzymać, ale w dzisiejszych czasach z tymi nagrodami jest różnie.

lerman89

Mam podobne odczucia, zagrała rewelacyjnie, świetna rola - nie spodziewałam się po niej takiej gry i emocji. Świetny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones