Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

uwaga najlepsze filmy z sandra oto moje propozycje
1 totalna magia
2 dwa tygodnie na miłosc
3 podróz przedslubna
4 czas zabijania
5 speed 2

a wy?? czekam na wasze propozycje;d;d

użytkownik usunięty
Gimekiss

Masz racje, Sandra z wiekiem piękniejsza!! Naprawde, jest przepiękna a przy tym naturalna :-)) A co do ulub. filmów to trudno mi wybrac, wszytskie z nią były super!!!!!! Wierz mi widziałem ich SPORO :D:D:D

zgadzam sie całkowicie ;] a filmy? ogladałam prawie wszystkie i nie mam ulubionego, "Śmiertelna wyliczanka" była świetna, "the lake house" także mi sie podobał ;]

Gimekiss

Gimekiss gdzie nie wejde tam widze Ciebie :) Co do Sandry to nie ma innej opcjii jak się nie zgodzić.

Szajba

Święte słowa ;) Jest świetna, a za każdym razem kiedy widzę jakikolwiek film z jej udzialem,jej naturalność,humor i uroda po prostu mnie powalają- myslalem ze takich kobiet już nie ma.. Pozdrawiam:)

Gimekiss

Dla mnie ideał kobiety.
A filmy wiekszość jest super a najlepsze komedie romantyczne w których sie tak urczo uśmiecha:
Ja Cie Kocham A Ty Śpisz
Eliksir Miłości
Demolition Man - te jej przekrecanie słówek
Podróż przedslubna
Rzucam każdą dla niej :p

Gimekiss

Miss Agent
Dom nad jeziorem
Czas zabijania

Gimekiss

Moje TOP 5 OF SANDRA:
1. Ja cię kocham, a ty śpisz
2. Dwa tygodnie na miłość,
3. Miss Agent
4. Podróż przedślubna
5. System

Marmolada_3

czas zabijania
speed 2 .
to są tylko dobre jej filmy..............

Gimekiss

"Ja Cie Kocham A Ty Śpisz"
Zdecydowanie. Zagrała w tym filmie typowego Kopciuszka i właśnie to do niej pasowało.

Gimekiss

SPEED 2? O niebo lepszym filmem i tym samym nalepszym Sandry był SPEEd.

ziom_4

moje ulubione filmy z Sandrą:
1. "Ja Cię Kocham A Ty Śpisz"
2. "Dom Nad Jeziorem"




3. "The Net"
4. "Speed"
5. "28 Dni"
6. "Podróż Przedślubna"

Gimekiss

Nom fajna ta Sandra pomimo tego że ma już 43 lat albo tylko 43 Latek. Mnie jednak ciekawi jak ona wygląda bez tepaty! Może ktoś ma jakieś foto z neta?

Gimekiss

Dokładnie po to weszłam na jej profil by o tym napisać - im jest strasza, tym piękniejsza, ostatnio widziałam z nią The Crash i Przeczucie, nie mogłam się na nią napatrzyć, wyglądała olśniewająco.

Osobiście lubię z nią Miss Agent, bo role w komediach romantycznych przez nią granych są w sumie jednolite i nie potrafię wskazać żadnej konkretnej - nie zapadają za bardzo w pamięć c;

akvarko

of coursce ,że Sandra jest piękna i utalentowana a to nie zawsze chodzi w parze.

top 5 of Sandrą Bullock filmy:
1:Dom nad jeziorem
2:Ja Cię Kocham a Ty śpisz
3:Przeczucie
4:Czas Zabijania
5:28 Dni
5:Miasto Gniewu

stan_kulej

według mnie:
1: Dom nad jeziorem - ponieważ cała romantyczna chmurka która nas pochłonęła w tym filmie pokazała wylewność uczuć aktorki
2: Ja Cię kocham a Ty śpisz - cudny kopciuszek-samemu takie bajki chce się przeżyć
3: Czas zabijania - bo tam pokazała moc charakteru że sie nie poddaje
4: Speed - film taki lekko nie za dobry ale ona i Keanu niezły romans
5: System - spoko

ita87

nic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones