Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

trzeba to szybko zmienić :) pozdrawiam

użytkownik usunięty
aqata

właśnie,właśnie !
Bardzo dobrze że mu nie uległa i się z nim rozwiodła,może teraz doceni co stracił (świnia!)

Pozbyła się tego patałacha.... To było wiadome, ale dobrze, że szybko poszło !!!!!

użytkownik usunięty
gabriela_ua

jak czytałam na pudelku że mu chce wbaczyć to byłam załamana, ale widać że to nie była racja! Sandra dobrze zrobiła że sie z nim rozstała,ona może mieć każdego na kiwnięcie palca,po co jej taki gnój?! za to co jej zrobił to bym mu wyrwała ja** i solą posypała dla lepszego efektu ;P

lolz. ona nie chciala mu przebaczyc. to sa plotki! :)

aqata

chcecie to zmienić? czyli będziecie się z nią żenić? z niektórych fanów, naprawdę można miec ubaw lepszy niż z najlepszej komedii! :)

Picard

nie wykluczone ; )

aqata

Dobrze że rzuciła kurwiarza.Brawo!

MilesQuaritch

No Keanu nie zmarnuj okazji!!! xD Powiem wam, że Keanu Reeves do Sandy strasznie pasuje, oni pieknie razem wygladaja ;] W niektórych interview'ach np. ze Speed'a czy Domu nad Jeziorem, aż widać ,że Keanu może coś do niej czuć ;]

użytkownik usunięty
TheWhyski

Też myślę że do siebie pasują.Swietnie uzupelniaja sie na ekranie ;)

Picard

chodziło mi o napis na stronie głównej bullock (mąż - jesse james) już wszystko zostało poprawione.

aqata

Z taka mamuśką (dobrze skonserwowaną, śmiem dodać -4 dychy na karku a zmarszek zero) to sam bym poszalał. Ah, lata już nie te...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones