Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Jak dla mnie za wysoko ,lubie ja ma fajne filmy ale ludzie zobaczcie np jodie foster jest
daleko oczywiscie moglbym podac jeszcze wiele innych aktorek co powinny byc przed nia a
wy jak uwazacie.

użytkownik usunięty
bartekmorek1983

To jest indywidualna sprawa i nigdy się nikomu nie dogodzi. A dla mnie powinna być np. na 1. I co? :D

i to jest twoje zdanie ktore szanuje, dla ciebei 1 dla mnie poz apiersza 10 okolo 20 zwyz

bartekmorek1983

Nie specjalnie przepadam za Sandrą, ale muszę powiedzieć iż w swoich ostatnich filmach pokazała klasę lecz mimo to zgadzam się z użytkownikiem bartekmorek1983, że powinna się znaleźć w granicach pierwszej 20-30.

bartekmorek1983

Masz czym się przejmować - na rankingi nie powinno się zwracać specjalnej uwagi. Thomass ma rację - nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni. Trudno, najlepiej nie zwracać uwagi na oceny innych.
Ale poniekąd rozumiem założyciela tematu - wielu z moich ulubionych aktorów ma ocenę niższą od takich, których (moim zdaniem) niższej mieć nie powinni, ale co zrobię? Nic, bo i po co. Ważne, że masz jakąś opinię na temat tego "kto jest lepszy" i wystarczy.
Co do Sandry myślę, że jest przede wszystkim rozpoznawalną aktorką i to pewnie sprawia, że ma wysoką pozycję.

bartekmorek1983

zgadzam się! Lubię Sandrę i filmy z nią, ale jest ona "tylko" dobrą aktorką, a mnóstwo genialnych znajduje się daleko za nią. Jedną z nich jest oczywiście wspomniana przez Ciebie Jodie Foster.

bartekmorek1983

a ja się nie zgadzam, sandra zagrała w wielu filmach, w lepszych gorszych, ale zawsze tworzy ciekawą postać. Jest w zasadzie jedną z moich ulubionych aktorek. A co do jodie foster - no bez przesady jakas super to ona tez nie jest - czasem można wręcz powiedzieć ze drewno:))

poza tym to są wszystko rankingi subiektywne - bo kto jest w stanie obiektywnie ocenić?? jaką miarą?? jakie są wyznaczniki talentu?? itp...

malina_toja

Nie obchodzą mnie rankingi, ale Sandra jest sztywna jak manekin w każdym filmie i tyle. Ma jedną minę. Oczywiście, że podoba się ludziom bo jest śliczna. Ale jako aktorka - wg mnie jest tragiczna. W "Narzeczonym mimo woli" miała przez cały film jedną minę -minę wyjściową.. Nawet w Mieście Gniewu nie wykrzesała z siebie ani odrobiny ekspresji. W domu nad jeziorem była tak nudna, że rozwaliła cały film.
Moim skromnym zdaniem jest słabą aktorką.

rabbit_in_the_hat

widze że masz jedną opinie i tylko kopiujesz i wklejasz na każych forach o Sandrze.

bartekmorek1983

Mowisz ze za wysoko...coz na pewno nie za wysoko biorac pod uwage inne miejca w jej poblizu,i meski ranking np,Boze tarantino jako aktor 16...albo somerhalder 29...A jesli o sandre chodzi to nie przepadam za nia,jest strasznie sztywna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones