Sandra Oh

8,2
7 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Oh

Ma swietne teksty :) po prostu miodzio =D ale ogolnie w Chirurgach gra super postac =D po prostu uwielbiam ja i te teksty =D no i jest z Prestonem a jeg tez lubie. W tekstach konkuruje z Miranda, ale obie sa swietne :p

pszczolka

taaak gra genialne, takie niewymuszone ma te teksty :D

pszczolka

nic nie pobije jej tekstów.Zawsze palnie coś,często w najmniej pożądanym momentcie przez co za każdym razem mnie rozśmiesza.
Uwielbiam jej postać i jest moim nr.1 w Chirurgach

pszczolka

wczoraj był fajny:
O'Malley: Czemu on sobie zakłada szwy?
Yung: Żeby mnie podniecić.

użytkownik usunięty
rockwoman_14

oj uwilbiam ja w chirurgach jest najśmieszniejsza i ma najlepsze teksty . poprostu boska

pszczolka

mi się podobało, jak matka dr Grey przyjechała do szpitala, później wszyscy chcieli ją pocieszyć, a Yang powiedziała coś w stylu: 'Meredith, moja babcia umarła przez alzheimera' :D

pszczolka

a mnie rozwaliło raz jak z jej typowym zdziwieniem patrzy na Torres i mówi: are you lesbian now? :)

użytkownik usunięty
zapytacz

albo w pierwszym sezonie pytała George'a czy jest gejem... ona jest genialna :)

tez ja uwielbiam w chirurgach:D swietna postac, szczera, egoistka, samolubna, ale cos w niej jest! Uwielbiam ja za jej tajemniczosc.. i jak dla mnie wcale nei jest brzydka:) kazda kobieta jest piekna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones