Sarah Chalke

Sarah Louise Christine Chalke

7,3
1 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Chalke

niektórzy twierdzą, że była tam irytująca, ale wydaje mi się, że tego wymagała od niej rola. Grana przez nią Elliot miała być niestabilną emocjonalnie, przewrażliwioną na swoim punkcie wariatką, więc to Sarah wyszło dobrze. Ale potem zobaczyłem ją w paru innych filmach i stwierdzam, że jest fatalną aktorką. W How i Met Your Mother wydawało mi się, że po raz kolejny widzę Elliot - ten sam repertuar min, taka sama modulacja głosu, jest prawie jak druga Kristen Stewart. Więc ludzie ogarnijcie się, to nie pierwsza aktorka która dostaje takie wysokie noty za ładną buzię i zgrabne ciało, a przecież oceniamy te kobiety jako aktorki. Moim zdaniem nie zasługuje na więcej niż 6.

ycon

Aktorzy jednej roli zazwyczaj mają wysokie noty. Bo prawie nikt poza tymi co oglądają ich w serialu lub filmie nie głosuje. A ci co oglądają to ich lubią.

ycon

Witaj na filmwebie. Tutejsze rankingi to jeden wielki żart, szkoda o to zachodu.

PS Też jestem wielkim fanem Scrubs.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones