Sarah Chalke

Sarah Louise Christine Chalke

7,3
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Chalke

Jak dla mnie to abrdziej irytuajaca aktorka od niej moze byc tylko vera farmiga. Nie wypowiadam sie o grze ani o urodzie, ale o tym, ze moim zdaniem ma w sobie cos co sprawia, ze po prostu zle sie ja oglada..

Dynekk

Zgadzam się z tobą, oprócz tego że wiem co w niej mi przeszkadza. Wygląda jak stara babcia. Ma dopiero 35 lat a jej twarz czy ciało jest tak babcine. Nie wiem czemu tak w wielu produkcjach ją angażują. Jest brzydka i wcale nie jest smieszna w komediach, i dlaczego gra tam laski???

użytkownik usunięty
Dynekk

Podpinam się:)

też mnie irytuje, w HIMYM i w Srubsach, bo się garbi, dziwnie chodzi i niektóre wyrazy tak mówi zaciskając zęby, co mnie wkurza. ;/

adulcias

Może dlatego, że gra tam neurotyczkę? :P

kahatka

I z tego powodu zaciska zęby mówiąc w Scrubsach, jak i w How I met Your Mother? Dlatego garbi się w Scrubsach, HIMYM i niegdyś w Roseanne?

adulcias

Roseanne nie oglądałam, HIMYM oglądam pobieżnie i jej postaci na razie nie poznałam. Zresztą... są to seriale komediowe, role niezbyt wymagające, przerysowane. Sarah Chalke jest przerysowana wielokrotnie - mi się to podoba :) Nie widziałam jej w żadnej poważniejszej produkcji pełnometrażowej, choćby telewizyjnej, więc ciężko mi się wypowiadać nt. jej aktorstwa w ogóle. Jeśli chodzi o Scrubs, to jak napisałam, taką chcę ją tam widzieć, niezmiernie mnie bawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones