Sarah Chalke

Sarah Louise Christine Chalke

7,3
1 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Chalke

tak bardzo uwliebiam seriac scrubs... KAŻDY jest tam fajny tylko nie ona. wkuriwa mnie swoją grą. do tego nie mogę na nią patrzeć bo ma małe czoło. jakos mnie to obrzydza... w how i met your mother też mi sie nie podobała. słaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaba.

użytkownik usunięty
emjey23

a ty masz wielkie czołsko? to jest dopiero seeeeeeeeeexy ..

W scrubs zagrała świetnie! Uwielbiam Elliot. NI zauważyłam tego twojego małego czoła muheheh xD

emjey23

Mnie również prze straszliwie denerwuje, jak w przyjaciołach Ros.

emjey23

mało kogo obchodzi twoje zdanie

emjey23

Nie zgadzam się, uważam że w Scrubs jest świetna.

użytkownik usunięty
emjey23

Elliot jest najlepsza! :D

emjey23

Rzeczywiście wysokie czoła u kobiet są bardzo seksowne, polecam również zakola i łysienie plackowate.

emjey23

A ja się z tobą zgadzam. Widziałam parę odcinków Scrub, i dosyć mi się podobało ale przez nią mi się odechciało dalej brnąć. Jest brzydka, ciało ma jak u starej babci i źle gra. I nie wiem czemu gra rolę lasek, kiedy jest okropna. Też mnie obrzydza. W how I met your mother cieszyłam się kiedy zakończył się epizod z nią.

hucia

U mnie było tak, że na samym początku najmniej lubiłam Elliot w Scrubs a skończyła jako jedna z moich najulubieńszych postaci.I uważam, że jest ładna, choć na ogół nie lubię tego typu urody.
Sarah jest chyba aktorką, której uroda i styl gry jednym bardzo się podoba a innym wcale.Ja uważam, że była świetna, poprostu grała mocno rozchwianą, pokręconą, momentami nieco irytującą postać, która dopiero z czasem zaczęła dojrzewać i się zmieniać na lepsze.
A w HIMYM raczej z założenia nie miała budzić sympatii widzów, żeby nie byli zawiedzeni, że jednak nie ona jest matką:)

emjey23

Powiem najkrócej jak się tylko dla (jest to moja osobista opinia). Elliot w Scrubs zrobiła z siebie kure.wkę.

emjey23

piszcie sobie co chcecie, jak dla mnie zagrała świetnie, bez niej serial nie był by taki jaki jest - genialny.

emjey23

A kogo obchodzi twoje zdanie ? Mnie ono kompletnie zwisa (na równi z każdym pożal się Boże "znaFcą") !

cOOba

Mnie nie obchodzi, czy cię obchodzi... znaffco

emjey23

Ja się nie podejmę jej oceny tylko na podstawie jednego serialu. To, co Cię tam irytuje, to być może postać, a nie grająca ją aktorka. Po jednej roli trudno to orzec.

emjey23

A ja się z Tobą zgadzam, aczkolwiek wypowiem się bardziej o postaci Elliot - nie znosiłam tej dziewczyny, jej pisków, wytrzeszczu i tej grzywki zasłaniającej oczy, to było takie pseudoseksowne. Poza tym, Elliot była strasznie puszczalska, no i zdradziła Seana, a potem miała wielkie pretensje do JD, że on ma z tym problem.
Przy graniu tej postaci, aktorka miała swoje słabsze momenty, zwłaszcza jeśli przyszło jej grać oburzenie, zdziwienie, szok.
No i ostatnia rzecz - wiem, że ona nie ma na to wpływu, ale jej śmiech jest strasznie odpychający (można tego posłuchać głównie w materiałach dodatkowych ze Scrubs, wpadkach, itd.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones