Sarah Foret

Sarah Elizabeth Foret

5,5
10 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Foret

Ostatnio trafiłem na Polsacie na serial "Piękni", i gdy zobaczyłem tę aktorkę, to byłem niemal przekonany, ze to Sophia Bush. Są bardzo do siebie podobne, zresztą obie bardzo ładne.

Martin_Eden

Może fryzury podobne. Ja nawet nie pomyślałam że są podobne. Ona w tym serialu brzydka. Za to jej siostro jest śliczna. A Sophia jest o wiele piękniejsza

Malazaa

Sama fryzura nie dałaby podobieństwa. Czy jeżeli Claudia Schiffer i Agata Buzek byłby tak samo uczesane, to byłyby podobne ? Nie sądzę. Dla mnie Sophia i Sarah są bardzo podobne. Co do serialowej siostry, to owszem, też bardzo atrakcyjna dziewczyna, taki typ modelki.

Martin_Eden

tak, zgadzam się z autorem, w pierwszej chwili pomyślałam, że to Sophia ale nie zgadzam się z >She<, Sarah jest ładna jej serialowa siostra też :)) pozdrawiam

Martin_Eden

A gdzie jej tam do Sophii... Nie jest brzydka, ale Sophia to jedna z najpiękniejszych aktorek...

Martin_Eden

dzis pierwszy raz oglądałam Pięknych & tez od razu pomyślałam że jest podobna do Sophii, ma nawet podobną mimikę twarzy. No & obie mają tą samą serialową matkę, więc coś musi w tym być :)

użytkownik usunięty
aleosochozi

ale Sarah jest chyba trochę pulchniejsza ;) Ale piękna
___________
www.Torrey.blog.onet.pl

hehe proszę ona w ogóle nie przypomina Sophii. Panna Bush jest o wiele ładniejsza i zdaję mi sie że bardziej utalentowana

sara137_2

nie chodzi o talent, chodzi o to, że są podobne wyglądem , ty tak nie sądzisz i trudno

JustFurious

są podobne. może nie łudząco, bo mają inny kształt twarzy i inną posturę, ale rysy, oczy, uśmiech - bardzo podobne :) no i ten pieprzyk :)

Martin_Eden

Ja tylko chciałam zwrócić uwagę, że to było na TV4 a nie na Polsacie. xD

Ashley__

na polsacie też było w wakacje bo ja oglądałam

Martin_Eden

Maja podobny kształt twarzy. Sophia jest jednak sto razy ładniejsza moim zdaniem.

Martin_Eden

nigdy w życiu! Sophia jest śliczna, a Sarah co najwyżej przeciętna. Nawet mi przez myśl nie przeszło, że ktoś może je porównać..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones