Sarah Hyland

Sarah Jane Hyland

7,3
2 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Hyland

Pierwszy raz miałam styczność z tą aktorką oglądając (bardzo głupi , tak na marginesie) film Geek
Charming. Wtedy ujęła mnie jej uroda , natomiast co do gry aktorskiej ... no cóż , zagrała jak pusta
blondie bo pewnie tak to miało wyglądać. Później od czasu do czasu zdarzyło mi się oglądnąć
Modern family , gdzie postac przez nią grana zupełnie nie przypomina tej głupiej lalki z Geek
Charming i pomyślałam , że nie jest zła. Tak się złożyło , że wczoraj oglądnęłam ''Pięć filmów o
szaleństwie'' i epizod Grace (w tej roli właśnie Sarah Hyland) oraz jej matki spodobał mi się
najbardziej. Natomiast jej gra aktorka niesamowicie mnie poruszyła i uważam , że od czasów
''Wymarzonego luzera'' przeszła bardzo długą rolę i niesamowicie się rozwinęła. Pewnie nie
zasługuje na 16 miejsce w rankingu , ale jest bardzo dobra w tym co robi.

Veiller

Sarah to niewątpliwie ładna oraz utalentowana aktorka. Rola w "Pięciu filmów o szaleństwie" mimo, że krótka była bardzo dobra. Mam kumpla, który ma matkę z dwubiegunówką i zauważyłem sporo podobieństw między tym co czuje kolega, a tym co przedstawiła aktorka. Sarah jednak mimo wszystko ma kilka problemów. Pierwszym jest zbytnie kojarzenie z filmów familijnych i prostych produkcji dla młodzieży przez co w środowisku filmowym jest trochę zbytnio szufladkowana. Drugim jest niestety skandal. W 2014r. wyciekły jej nagie zdjęcia oraz krótki filmik erotyczny. "Wymarzony Luzer" był hitem pod względem oglądalności (jeśli chodzi o nowoczesne kino Disneya i ogółem młodzieżowe filmy), a ona za szybko potraktowana została jako gwiazdka. Trochę zaczęła szaleć, imprezować no i obracać się wśród niewłaściwych ludzi (przez co też te zdjęcia wyciekły). Cała sytuacja utrudniła jej mimo wszystko udział w poważnych produkcjach. Miała też zagrać główną rolę w filmie familijnym (bodajże Disneya) ale wytwórnia zrezygnowała przez skandal. Na brak ofert jednakże nie narzeka, aczkolwiek nie przeważnie nie są to filmy wysokich lotów, niskobudżetówki a wiadomo że stać ją na więcej. Sam osobiście mam nadzieję, że ludzie w USA z czasem zapomną o tych zdjęciach i dadzą jej naprawdę szansę w jakiejś większej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones