Sarah Shahi

Aahoo Jahansouz Shahi

7,1
4 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Shahi

Czy ktoś wie dlaczego nie ma Sarah w "L word", czytałam że została zwolniona. To prawda?

sicksister

ale powraca w 6 serii ;)) więc będzie ciekawie xD

użytkownik usunięty
next_3

To, że Carmen wraca... sprawi, że powrócę do L Word`a :P.

i słusznie ;)) przynajmniej będzie ciekawiej

wrócisz, ale na krótko bo to będzie już ostatni sezon

użytkownik usunięty
Malwina_7

Krótko, nie krótko... zawsze przecież można oglądać od nowa :D. A jedna seria więcej robi sporą różnicę w tym "od nowa" ;p. Jednego czego żałuję to, że takie latino nie chodzą po polskich miastach :D.

next_3

wow.no to bardzo fajnie,że wraca,ciekawe co się kroi,mam nadzieje,że nie wróci do Shane,nie no niemożliwe by to było po tym co jej zmajstrowała to nawet niepowinna z nią rozmawiać

użytkownik usunięty
Paz_Vega

Patrząc od psychologicznego punktu widzenia to było to do przewidzenia jak się wszystko skończy. Ciekawe, co wymyślili w 6 serii... czy będzie to happy end, czy może coś zupełnie zaskakującego ;).

sicksister

Hm.. co do 6 sezonu to widziałam tylko tyle, że Shane będzie z Jenny, ale że się Carmen pojawi? Nie wiedziałama ;) Już się cieszę, bo takie pełne temperamentu kobiece ciało... mrrr.. idealna para z Shane, która niestety... niez achowała się jak należy ;/ jej strata. ;)

sicksister

Nie tyle została zwolniona, co po prostu pani Chaiken nie przedłużyła z nią kontraktu. Kiedyś szperałam w necie na ten temat i znalazłam wywiadzinę z Sarah Shahi, która zapytana dlaczego nie gra w 'The L Word' odpowiedziała wprost, że należałoby o to zapytać Chaiken. Sarah miała podpisany kontrakt na dwa lata i nic poza tym jej nie zaproponowano. A to, że Chaiken gada wzdłuż i wszerz, że o odejściu zadecydowała sama Shahi to jakaś kpina z jej strony.

Poza tym jak ktoś się interesował karierą pani Shahi to wie, że to aktorka żądna sukcesu i sławy, z czym się z resztą nie ukrywała. W związku z tym jakoś ciężko uwierzyć mi w to, że sama zrezygnowałaby z grania w serialu, który przyniósł jej upragniony rozgłos (po Elce ni widu ni słychu o niej). Gdzieś tam jeszcze wyczytałam, że teraz, jak Sarah stara się o rolę w jakimś serialu to stawia jeden ważny warunek: nie chce być aktorką do wynajęcia, na jakiś czas. I nie ma się co dziwić :)

Pozdrawiam :)

sicksister

za każdym razem jak tu wchodzę, robię wielkie oczy i pytam sama siebie "jakie ku*wa konie Camen?!" ...

foxmulder

LOL :)

foxmulder

"KONIEC Carmen" chyba o to chodzi?

soglif3

no shit, Sherlock

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones