Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
10 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies

Nie rozumiem tej nienawiści do niej. Jest naprawdę ładna, gra dobrze, nwm czego ludzie od niej chcą.
Ja tam ją lubiłem w The Walking Dead. Najbardziej nie trawiłem Shane'a a ona była spoko ;P Takie jest
moje zdanie

yobartosz

Lizałbym :P

yobartosz

Tacy już są ludzie jak się do kogoś przypieprzą, to hejtują. Też mnie to wkurza.

Sony_West

Hejtują aktorkę za to, że nie umie grać. No co za świat ;)

Trias

A ty skąd wiesz, za co ja hejtują? To dobra aktorka i zbiera wiele pozytywnych recenzji.

Sony_West

Chyba w Szkole Aktorskiej im. Tomasza Karolaka ;)

Trias

Ale wiesz, że jej kompletnie zwisa to, co ty o niej piszesz i sądzisz? Ona ma ciekawa pracę, realizuje się, a ty... to tylko ty.

Sony_West

Ojej, jak ja z tym będę żył? :)
Litości. Cała ta strona istnieje po to, żeby oceniać filmy i aktorów. A ma to na celu rekomendowanie innym najlepszych dzieł, a ostrzeganie ich przed miernymi. Temu służy m.in. "hejt" na Sarę Wayne Callies. Nie rozumiem w ogóle, o co robisz hecę.

yobartosz

Świetna w Colony

yobartosz

to co zrobila na poczatku s01e02 zdyskwalifikowało ją calkowicie jako czlowieka

znerwicowany

A co tam było, bo nie pamiętam?

znerwicowany

Ale tak napisana była jej postać a jako aktorka ją tylko odkrywała, to tak jakby czepiać się aktora grającego Eugina za to kim jest w serialu. No proszę cię trochę rozumu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones