Sasha AlexanderII

Suzana S. Drobnjaković

7,5
1 563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sasha Alexander

De Paulo jest ładna ale Sasha była lepsza.

_Andrzej_

Ojj tak, masz rację.. I to jak ją zastrzelili.. Ja byłam w ciężkim szoku, choć to tylko serial:)

olcia1989

Ja mam odemienne zdanie, szkoda że Kate złapała kulę ale według mnie była nieco za grzeczna do tego towarzystwa. Ziva jest ostra potrafi się ogryźć Tony`emu i ma pazur.

Sonny_Crockett

A Kate nie miała pazura ?
Może była odrobinę świętoszkowata ale Tonyemu docinała nie gorzej od Zivy.

nightgale

A ja zawsze będę wolał Kate. Była ładniejsza i sympatyczniejsza. Tęsknię za nią. Bez Kate to już nie to samo. Uważam, że miała pazur.

PaulKellerman

To samo ;) Teraz mam dylemat: porzucić serial czy oglądać dalej bez Kate a z Zivą... która notabene nie przypadła mi do gustu...

KeiChan

Ja też wolałam Kate. Jakoś nie przepadam za Zivą i kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć zachwytu nad nią, ale ile ludzi, tyle opinii.

_Andrzej_

Nawiązując do NCIS, skąd jest to zdjęcie w filmografii Sashy właśnie przy Agentach NCIS (to gdzie ma białe włosy, mocno pomalowane usta)? Oglądałam (chyba) wszystkie odcinki z nią i wydaje m się, że w tym serialu ani razu tak nie wyglądała

MistiqueM

3 sezon 1 odcinek, tak sobie ją Abby po śmierci wyobrażała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones