Scott Mechlowicz

Scott David Mechlowicz

7,4
1 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Mechlowicz

"Peaceful warrior" z samym Nickiem Nolte to dla niego dobry start. Jeśli się sprawdzi powinny przyjść następne propozycje.

Rica

Nie widziałem tego filmu Peaceful Warrior i mam pytanie. Czy on jest już w Polsce. Chociaż w kinach, bo nie mówie o pobieraniu, itp. Czekam na odpowiedź. Fan Scotta Mechlowicza.

vanlordi

Na początku czerwca będzie mieć światową premierę. Myślę, że w Polsce może być dopiero pod koniec czerwca lub nawet na początku lipca.. Na filmwebie na pewno pojawią się dokladniejsze dane, kiedy data premiery w naszym kraju będzie znana. O ile wiem, tę datę ogłasza firma, która dystrybutuje film. To tyle z mojej strony :)

Rica

To dlaczego na amerykańskich stronach piszą, że powstał w 2006 roku. Czy na pewno premiera będzie czerwca tego roku czy może była już zeszłego?? Na jednej stronie widziałem datę premiery czerwiec 2006. Ale mam na dzieję, że się nie mylisz. Nie ma jak ściąnąć tego filmu, a lubię Scotta Mechlowicza (widziałem 2 filmy z nim) i czekam na kolejne.

vanlordi

Film jest z czerwca 2006 roku:) (tak na marginesie;p)

Butterfly8eye

No właśnie wiem, że z czerwca zeszłego roku, ale Marika chyba to przeoczyła. Już straciłem nadzieję, że zobaczę ten film w Polsce. :( :( To jest właśnie Polska. Niektórzy dystrybutorzy nawet filmów do Polski nie "dają", bo z góry zakładają, że im sie to nie opłaca. A film ponoć jest naprawdę fajny. Zresztą to już drugi dramat z tym aktorem, więc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones