Sean PaulI

Sean Paul Ryan Francis Henriques

10
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Sean Paul

Ten jego głos. On w ogóle nie powinien śpiewać. Wygląda niby modnie, ale śpiewa głosem staruszka.

Shiloh

Seana albo sie lubi albo nie, nie mozna byc obojetnym. Ja Seana uwielbiam i ubostwiam, dla mnie jest po prostu najlepszy. Wspaniały czlowiek, wielki artysta (i nie zaden tam "hiphopowiec"), który stowrzyl swoj jedyny i niepowtarzalny styl. Rozumiem ze nie kazdemu moze sie podobac, ale ty nie musisz niktomu mowic co powinnien robic a czego nie! A juz w szczegolnosci Sean'owi! moze po prostu Ty nie powinnienes go sluchac? "Glosem staruszka"???? ...Pokazujesz tylko jakim ignorantem jestes!

Sean_Paul

Może masz rację. Może i jest niepowtarzalny. Ale źle się wykreował. Nieprzyjemnie się go słucha i ogląda. Co do głosu - przekonasz się, że mam rację, jeśli uważnie posłuchasz, jak śpiewa choćby "Give It Up To Me". Nie musisz się ze mną zgadzać. Ja mam swoje zdanie, ty swoje. Ale przemyśl wszystko, zanim ponownie mi odpowiesz. Ja swoją opinię napisałem, bo uważnie wsłuchałem się w jego głos i niedbałość w jego tworzeniu. Tak już jest. Dla mnie on nie powinien być piosenkarzem. Nie z takim głosem. I nie z przechwałkami o biblijnych korzeniach. Nie sądzę, że jestem ignorantem. Doskonale przemyślałem swoją wypowiedź. Może jest i krótka, ale dla mnie jak najbardziej uzasadniona i (moim zdaniem, oczywiście) trafnia. Pozdrawiam.

Shiloh

Sean Paul na calym swiecie, moze oprocz Jamajki jest pewnego rodzaju ewenementem. Zawsze trudno go przypisac do ktoregos gatunku muzyki popularnej itp. Po pierwsze Sean gra dancehall i juz samo to jest (bylo dopoki SP sie nie pojawil, dzieki niemu przez kilka ostanich lat ten gatunek zrobil sie bardzo modny) dla przecietnego europejczyka a tym bardziej Polaka bylo (jest) pewna nowoscia. Dalej... glos Seana jest jak najbardziej orginalny i jak dla mnie wspanialy, swietnie wpasowuje sie w dancehallowe rytmy, poprostu pasuje do tego rodzaju muzyki. Ale jak wiadomo to co orginalne i nowe nie kazdemu musi przypasc do gustu. Twierdzisz ze nieprzyjemnie sie go slucha i oglada... Jak dla mnie wrecz przeciwnie,:) Sean zawsze podkresla ze "chce dawac ludziom swoja energie", moze te pozytywne wibracje trafiaja tylko do ludzi ktorzy lubia go sluchac, ale jak dla mnie on jest genialny uwilbiam zrowno sluchac jak i ogladac. Dalej zazucasz mu niedbalosc w tworzeniu.. tu musze sie defintywnie nie zgodzic mysle ze ....hmmm po prostu Sean ma wlasny styl spiewania i... czsem to co Tobie wydaje sie niedopatrzeniem w rzeczywistosci jest jak najbardzie przemyslane i celowe. (Albo miales slaba wersje :P) Tak czy innaczej Sp jest profesjonalista i nie ma u niego miejsca na niedbalosc. Po za tym Sean'a docenili nie tylko tacy "napalency" ^^ jak ja, w calej karierze dostal wiele nagrod m.in. Grammy. Nie bardzo rozumiem co masz na mysli mowiac ze sie zle wykreowal?... A co do przechwalek o biblijnych korzeniach to jakas kompletna bzdura, ktora pojawila sie w Polskiej sieci (np. wiki), owszem kilkakrotnie nawiazuje do Krola Salomona, ale wcale nidgy nie twierdzil ze ma biblijne korzenie, po prostu jest Rasatfarianinem (religia ktora narodzila sie na Jamajce ktora w pewnym stopniu nawiazuje do chrzescijanstwa skupia sie jednak na tym iz wszyscy sa rowni i zacheca do szukania wlasniej drobi przez zycie a takze mowi ze wszyscy ludzie pochodza z Afryki- i tu jest cos o Krolu Salomonie ale to dluzsza historia, w kazdy razie Sp wlasnie do tego nawiazuje). Po za tym po przeczytani dziesiatkow wywiadow, newsow, komentarzy, artykolow (itd.) moge powiedziec ze on naprawde nigdy sie nie kreowal zawsze byl i jest soba, po prostu ma to cos cos co pozwala go lubic i czuc ze jest naprawde szczery i szkoda ze jest takich tak malo. pozdr! A i sorki za tego ignoranata jak to pisalem musialem by wurzony ;)

Sean_Paul

Hymmm, Sean ma kiepski głos?? Głos ma bardzo dobry, jest po prostu oryginalny. Dlatego najlepiej wychodzą mu piosenki w duecie z kimś, np. Beyonce.

Pzdr :)
P.S. Według mnie "Give it up to me" jest super, nie wiem, o co ci chodzi :)

Sean_Paul

mrrr... Sean Paul Jest super ;D Popieram użytkownika 'sean paul' xD Nie dość że przystojny to styl ma oryginalny i prześwietny :D mhm... Kocham jego muzyke ;D

Shiloh

boze. kłucicie sie jakbyście nie mieli co robić. każdy ma swoje zdanie, co prawda nikomu nie powinno sie mówic co ma robić, ale to nie znaczy że nie można mieć własnej opinii. a takie najeżdżanie na siebie jest strasznie dziecinne. [ love SeanPaul ;* ]

kurczak_27

Sean Paul jest zjabisty i wyjebany w KOSMOS A ze ty estes dzieckiem neO i LP to wiadomo jak masz 5 lat to sie nie loguj w ogóle tu jakis Shiloh zasrany film dla dzieci jeszcze takie dupny ze szok LOVE LOVE LOVE SEAN PAUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shiloh

Głos staruszka?! Wg mnie on ma bardzo oryginalny i przyjemny w słuchaniu głos! Gdyby nie śpiewał byłaby to wieeelka strata! Zgadzam się z poprzednikami. Najlepsze jego piosenki to te, które śpiewa w duecie z kimś. I nie wiem czego chcesz od "Give it up to me"... Super piosenka.

użytkownik usunięty
Shiloh

Głos staruszka? chyba raczej nie.
dla mnie jest on wspaniałym muzykiem! :*
i ten jego akcent! :D

ja uwielbiam jego piosenki, śpiewa po angielsku, ale tak jakby nie po angielsku.. xD

użytkownik usunięty
Aleks1662

to przez ten jego jamajski akcent! :D

Popieram :) jeśli już jakiś akcent angielskiego to jamajski, potem dopiero szkocki akcent Seana Connery'ego :)

Shiloh

Właśnie Ten jego głos jest cudowny. Niepowtarzalny... I wspaniałe jest to, że przez ten cały czas jaki śpiewa nie podporządkowuje się modzie tylko jest tym jedynym w swoim rodzaju "królem Salomonem"
Big Up!

Shake That Thing miss... XD

brid

Jest chyba (zaraz po Bob'ie Marley'u) najbardziej znanym Jamajczykiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones