Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
31 919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Najpierw Madonna, potem Robin Wright, następnie Scarlett Johansson, a teraz Charlize Theron. Chciałbym być na jego miejscu :D

Slavic

no własnie tak sobie patrze na Charlize Theron i myśle czy mam jakieś szanse a tu Sean mi ja juz zajał

Slavic

Ma dobry gust to trzeba mu przyznać, można przypuszczać że lubi "niegrzeczne" blondynki. Ale Hello on ma ponad 50 lat a wygląda lepiej niż jak miał 30..
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/58893-sean-penn-52-goes-shirtl ess-to-reveal-muscular-beach-body-sculpted-abs/1357148544_sean-penn-zoom.jpg

Żadna kobieta mu się nie oprze, ma ten swój urok co widać w niektórych filmach.

Slavic

Minus taki, że ma skłonnośc do bicia kobiet (patrz: Madonna).

Metropholis

Bo to zła kobieta była. ..

romti

Wiem, że to żart ale tak serio - to nie usprawiedliwia przemocy.

Metropholis

Mam takie wrażenie, że trochę jest takim chamem i prostakiem.

ikcibaZlewaP

Tez tak myśle.

Metropholis

Madonna oficjalnie zaprzeczyła tym doniesieniom, z tego co mi wiadomo ;p

Galaktyka

Dziwne, bo sama o tym biciu wspomniała zarówno przed laty jak i ostatnio na przemówieniu na imprezie Billboard (dość głósnym zresztą w mediach rok temu). Więc chyba masz zdezaktualizowane informacje.

Metropholis

Nie śledzę dokładnie newsów z jej życia, a w necie pełno jest sprzecznych informacji

Metropholis

i niestety coś mi się kojarzy, że Charlize go z tego samego powodu zostawiła :/ nie twierdzę, że ją pobił, ale nie jest tajemnicą, że Penn ma ogromne problemy z alkoholem i staje się po nim agresywny. Podobno bardzo się kłócili, a przecież Charlize wychowuje malutkie dzieci, więc jak miałaby to robić z alkoholikiem? Szczególnie z uwagi na jej traumatyczne dzieciństwo :(

tolerancja91

To on za nią łaził, Charlize niekoniecznie

Galaktyka

Oczywiście, ze bił zarówno Madonne, jak i Robin. Damski bokser! Nie znoszę go.

Slavic

Już nie aktualne. Rozstali się.

Nuno33

Eee, to lipa...

użytkownik usunięty
Metropholis

Tak jak ja jest przeciwko karze śmierci.

P.S.

Tak, wybaczyłbym mordercy bliskich.

Slavic

Ewidentnie lubi Blondyny :D

Slavic

przynajmniej se poruchał konkretne towary

tyskacz87

co racja to racja na pewno nie narzekał na brak sexu

Slavic

jest niesamowity z powodu talentu jaki posiada, to wyjątkowy aktor!

Slavic

2 Oskary na koncie, niezliczona ilość kobiet, piękne życie, ale podobno lał Robin :D

Slavic

silne, niezależne kobiety nie lecą po prostu na bogatego i sławnego aktora-same są sławne i bogate. Wniosek jest jeden: Sean Penn ma wielkiego penisa.

Slavic

Nowa żonka też niczego sobie. ;)

Slavic

No nie wiem, nie wiem, chyba te babki jednak za zimne były. Z żadną w sumie długo nie wytrzymał...

rafal_bigda

Raczej to one nie wytrzymały z tym zdradzającym, chlejacym damskim bokserem

Slavic

Co z tego, jak żadnej nie utrzymał dłużej...

Slavic

Moze po prostu lubi klepnąć w tyłek podczas sexu i tyle. Ale fakt że takie coś go skreśla u mnie i on zadaje się z narkomanem Zełenskim....

użytkownik usunięty
Slavic

Ten facet jest zerem totalnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones