Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Jest to jeden z moich ulubionych aktorów i lubie go, naprwdę gra dobrze.Moim zdaniem jego najlepsze filmy to:
1.Jestem Sam
2.Rzeka tajemnic
3.Życie Carlita
4.Tłumaczka
oraz może być
Wszyscy ludzie króla

klapek0

Ja pamietam go przedewszystkim z charakterystycznych ról w "Rzece Tajemnic" i jednym z moich ulubionych filmów "Życiu Carlta".

klapek0

Mój ulubiony z nim film to "Jestem Sam", ale uważam że w każdym filmie zagrał dobrze po poprostu jest dobrym aktorem ;)

klapek0

jezeli chodzi o gre aktorska to moim zdaniem "jestem Sam"jest najlepszym filmem z pennem w roli glownej,jednak ogolnie najlepszy film penna to moim zdaniem "rzeka tajemnic"

klapek0

Ja na pierwszym miejscu postawiłabym na rolę w filmie "21 gramów",następnie "Rzeka tajemnic" i "Tłumaczka".Niestety nie oglądałam "Jestem Sam".....

klapek0

zdecydowanie byla to rola w filmie "Jestem Sam" zagral tam genialnie! nie moglam opanowac lez...

klapek0

Tak jak ty obstawiam
1.Jestem Sam
2.Rzeka Tajemnic

klapek0

jako Matthew Poncelet('Przed egzekucją')

klapek0

Uwielbiam z nim dwa filmy- I Am Sam i Cienka Czerwona Linia :)

klapek0

Ja bardzo lubię jego role w Rzece tajemnic, Jestem Sam,i Życiu Carlita

klapek0

Zapomniałam jeszcze o filmie 21 gram, też świetnie zagrał

Anda00

1. Jestem Sam - poruszający film, świetna rola, dzięki której film jest tak wyrazisty.
2. Rzeka tajemnic - Penn, Robbins wybitni, a do tego Eastwood w bardzo dobrej formie z kamerą.
3. Życie Carlita - komentarz zbędny
4. 21 gramów/Tłumaczka - pierwszy bardzo dobry, drugi przyzwoity, ale Penn jak zwykle w formie.

Penn jest po prostu wielki, ale na filmwebie niedoceniany.

klapek0

A Nie jesteśmy aniołami?! Z de Niro ! - bardzo fajny film i oni wyśmienici

Ewako

O, tego jeszcze niestety nie widziałam :(.

klapek0

Teraz oglądam coraz częściej filmów , ponieważ jestem na urlopie i obejrzałem jak do tej pory 2 filmy z Seanem...i spodobał mi się film z nim i Douglasem "Gra" oraz jak (k8m3reke) "Nie jesteśmy aniołami"

Oba jak większośc filmów z Seanem świetne...

klapek0

mi się jeszcze podobał w "Nie jesteśmy aniołami". Reszta to samo, co Ty:)

klapek0

Jak już wspomniałem w powyższym poście mam urlop...więc wczoraj obejrzałem "Droga przez piekło" myślałem że to będzie ściek , ale się zdziwiłem.Genialna obsada , fabuła też niczemu sobie , a więc ten film mogę też zaliczyć do dobrych.


...a no i oczywiście świetny jak zwykle Sean Penn

klapek0

Jego najlepsza rola to zdecydowanie "Jestem Sam"

klapek0

1. 21 gramów ( zagrał genialnie !!!!)
2. Rzeka Tajemnic.
niestety "jestem sam" nie ogladałam..

grozna_2

Jestem Sam,21 gramów,Rzeka takemnic...................

batii20

aha i jeszcze Ofiary wojny, zagrał tam rewelacyjnie.

klapek0

1. Życie Carlita - rewelacyjnie grając Davida Kleinfeld`a przyćmił samego Ala Pacino.
2. Stan łaski - Wraz z Garym Oldmanem stworzył wspaniały duet. Film mało znany, a rewelacyjny.
3. Przed egzekucją - rola zdesperowanego więźnia w filmie Tima Robbinsa zasługuje na "pierwszą trójkę"
4. Jestem Sam - ten film żyje Seanem Pennem, to dzięki niemu jest tak prawdziwy i wyrazisty. Kapitalna rola.
5. Ofiary wojny - Jego spojrzenie w tym filmie było powalające.

Bez rankingu i komentarza pozostawiam inne, także wielkie role tego Wspaniałego aktora:
-Rzeka tajemnic.
-21 gramów.
-Tłumaczka
-epizod w Zanim zapadnie noc też jest świetny : D

tyle pamiętam.

Oglądnąć muszę obowiązkowo "Grę" (kiedyś oglądałem), "Cienką czerwoną linię", "Proces w Berlinie" .

Pokłony dla tego Pana : )

pozdrawiam .

donkoguto

Widzę nikt nie docenia jego roli w "Droga przez piekło" z Jeniffer Lopez. Przecież to genialny film i genialna rola Penna!

Kwic

Ja uznałem ten film w późniejszym Poście !!!!!!!!!!!!

klapek0

klapek0 < zwracam honor :D

klapek0

Trudne to będzie ale postaram się:
1. Słodki drań
2. Życie Carlita
3. Przed Egzekucją
4. Nie jesteśmy Aniołami
5. U Turn

klapek0

Dodam ,że jest świetny reżyserem...
"Obietnica" - nieźle przemyślany film przez niego.Sposób w który to zrobił był w sumie udany po ,za scenariuszem który był prosty.
I niedługo "Into the wild" który śmierdzi mi nominacją Oscarową.
No,ale pożyjemy zobaczymy co jeszcze wymyśli Sean.

klapek0

No i wykiwali Sean i tylko (bodajże ,dwie nominacje),sądząc po 15 minutowym zwiastunie film zapowiadał się lepiej niż Juno,który ma więcej nominacji.Niestety,życie jest brutalne.

klapek0

moj ranking:
1. 21 gramow
2. Mystic river
3. Tlumaczka
4. Zycie Carlita
5. Gra
6. 2 minuty (tylko) z filmu "Loved"
7. oraz ogromny sentyment do "The Falcon and the Snowman"

jolly_4

Przed Egzekucją!
21 gramów
Zycie Carlita
Cienka Czerwona Linia
Gra
Sam

czester

I oczywiscie Rzeka Tajhemnic choć film troche nudny :)

czester

Dead Man Walking mój number one !
Rzeka Tajemnica

klapek0

Jak dla mnie, cztery najlepsze, po kolei:
1) 21 gramów
2) Sam
3) Nie jesteśmy aniołami
4) Rzeka tajemnic

kasiaaa7891

Choć muszę przyznać, że nie oglądałam "Przed egzekucją" :)

klapek0

Dwa słowa: Mystic River

Poza tym jeszcze Dead Man Walking. Innych nie widziałem/nie pamiętam

Ichthys

1. I am Sam - tu mnie po prostu powalił na kolana. Genialna rola. To właśnie za nią dostał ode mnie 10/10, również za nią powinien dostać statuetkę.
2. Mystic River
3. 21 Grams
Poza tym rola w Życiu Carlitta Też była świetna.

klapek0

Najlepsze filmy Seana jak dla mnie to:
1.Mystic River
2.21 gramów
3.I am Sam
4.HurlyBurly
5.Wszyscy ludzie króla
6.Tłumaczka
7.Życie Carlita

Martulah

1)All The Kings Men
2)Mystic River
3)I am Sam

Oceniając tylko jego grę, a nie filmy ogólnie.

klapek0

1.Rzeka Tajemnic
2.I am Sam
3.Przed Egzekucją
4.21 Grams
5.Cienka Czerwona Linia

goandrewgo_

Chyba nikt nie wspomniał o świetnej roli Seana w filmie "Zabić prezydenta". Również godna uwagi.

_Pablos_

2 genialne role Seana to: Zycie Carlita i Ofiary wojny. Tych kreacji sie nie zapomina.

klapek0

Jak dla mnie to:
1. 21 gramów - jeden z najlepszych i moich ulubionych filmów. A Penn tam to prawdziwy mag i czarodziej ekranu. Z całej trójki to on zagrał najlepiej i najbardziej poruszająco.
2. Jestem Sam - poprostu piękna i wzruszająca rola. Poprostu.
3. Droga przez piekło - bo lubię takie filmy i takie kreacje.
A tak pozatym to Penn jest niesamowity, bez względu na to jaką postać gra!
Pozdrawiam.

VisitorQ

Nie będę za bardzo oryginalna:): Jestem Sam, Rzeka Tajemnic, Przed Egzekucją, 21 gramów.

alexa_5

Obejrzyjcie sobie "Życie Carlita". Musiałam przytknąć nos do monitora, aby go rozpoznać. Sean wymiata w tym filmie:-PPPP

VisitorQ

Uwielbiam Seana i prawie wszystkie jego filmy, ale w 21 gramów zdecydowanie lepiej zagrał Benicio Del Toro. Naomi Watts również pokazała na co ją stać.

Binula

Wg. mnie jego najlepsza rola to w ,,Wszyscy ludzie króla"

paciek

A mnie on tam strasznie wkurzał:-(

Binula

najlepsze role:

1 "SAM"

2 "21 GRAMÓW"

3 "DROGA PRZEZ PIEKŁO"

4 "GRA" - ustępuje fenomenalnemu Douglasowi, ale tylko nieco, no i gra drugi plan

5 "SOKÓŁ I KOKA"

AutorAutor

Przyznam, że wciąż mam jeszcze spore braki w filmografii Seana, ale z tych filmów, które widziałam najlepiej zagrał moim zdaniem w Życiu Carlita, był mistrzowsko irytujący :P (i pomyśleć, że podobno wystąpił tam tylko po to, aby mieć pieniądze na kręcenie innego filmu) i I am Sam.

klapek0

1. Milk
2. Dead Man Walking
3. Mystic River

allani

O tak !

Obecnie zmieniam zdanie na Milk jako No 1 ;)
Zachwycił mnie kunsztem aktorskim !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones