Sebastian Stan

8,3
43 296 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Stan

Bucky <3

użytkownik usunięty

Jeden z najlepszych bohaterów, jakich kiedykolwiek w jakimkolwiek filmie miałam okazję oglądać. Loki w Avengers i Thorze to przy nim mały pikuś. Świetna gra i co tu dużo mówić - jest przystojny jak nie wiem co. Nawet moja niezbyt pozytywnie do facetów nastawiona koleżanka powiedziała jasno : za taki uśmiech to ja bym się kochana pokroić dała. A to chyba mówi samo za siebie. Przystojny, zdolny, z zabójczymi minami (powiedzmy szczerze - jego miny w Winter Soldier to... Najzabawniejsze chwile w całym filmie. No może oprócz tego biegania Sama i Steve'a :) ) jak się dowiedziałam, że był brany pod uwagę do roli Capa to przez pół godziny zbierałam szczenę z podłogi. Serio? Evans to najlepszy aktor do tej roli, jeśli miałabym wybierać z tej dwójki. Stana kocham i kochać będę do końca moich dni. Jednak uczciwie rzecz ujmując - ok. Wzięli go jako Capa i co dalej? Kto w roli Bucky-ego? No szczerze ? Nikogo innego bym w tej roli tak jak jego nie pokochała. Ale to oczywiście moje zdanie. A co do planów uśmiercenia Steve'a - dno i kilometr mułu. Innego z gwiazdką sobie nie wyobrażam. Może od razu zastapmy Roberta i wsadźmy w kostium Irona młodega Parkera. Ale wracając do wątku: Sebastian I <3 U

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones