Segundo Cernadas

Pedro Cernadas

7,1
372 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Segundo Cernadas

Mówię tu o "Zbuntowanym Aniele".Zwykle głównych bohaterów i amantów w telenowelach grają aktorzy o urodzie Cernadasa.Oczywiście w tym serialu to Carnadas a nie Facundo Arana pasował do roli Iva.Niestety twórcy serialu dali te rolę Facundo Aranie,który ma/miał długie kudły,trądzik i twarz szczura.

kamerun5

A Ty zapewne jesteś tak cholernie przystojny, że to Ty powinieneś dostać
rolę Iva, hmm?

Akurat wg mnie role zostały bardzo dobrze dopasowany do aktorów.

kamerun5

zgadzam się ... Arana to paszczur :D :D Segundo 10000 razy ładniejszy :D Nie rozumiem czemu paszczur zagrał rolę Iva :D Segundo powinien go zagrać ale cóż :D tak wybrali i już ;p F.Arana jedynie może grać służącego,do tego się nadaje bo jest oblech ;p

kamerun5

Rzeczywiście Arana nie jest tak przystojny jak Segundo, ale może taki był zamysł producentów. Bo Natalia ładną kobietą jest, ale niekoniecznie piękną. I urodą bardziej przypasował jej Arana... Ot tak, żeby nie było zbyt cukierkowo :)

laleczka874

Pablo był ładniejszy od Ivo, ale to pojęcie względne. Niektórzy mają inne zdanie. A Natalia jest akurat bardzo piękną kobietą. Nie ma się do czego przyczepić. No i nie zaprzeczysz, że z Araną stworzyli wspaniałą parę. Chyba nawet jedną z najlepszych.

kamerun5

Diego Ramos I był najprzystojniejszy :) Sergio uhmmmm :)

ivi81

kochałam się w tym aktorze co grał Pabla, dla mnie i dla całej Polski będzie Pablem, a najbardziej kochałam się w Aranie.

kamerun5

Mi się bardziej podobał Ivo:)

alien_2

a mi oby dwaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones