Sergey Garmash

Sergei Garmash

7,8
924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sergey Garmash

Bardzo go lubię. Jest dobrym aktorem, mimo że jest mało znanym aktorem. Ostatnio widziałam go w "Katyniu" jako radziedzkiego żołnierza... Szkoda że ma tak ubogą filmografię...

PiRaTiCaL_PEARL

widziałam go tylko w 'katyniu' i baaaaaaardzo mi się podobał^^

PiRaTiCaL_PEARL

Mi on się nie podobał, to znaczy jako aktor podobał mi się i zrobił na mnie wrazenie, ale do dupy była scena w której grał. Scena jak oferował Annie małżeństwo, gdyż chciał ochronić ją i jej córkę była bardzo naiwna. Za małżeństwo z Polką i to w dodatku żoną Polskiego oficera, każdy radziecki oficer by beknął.

Nightwing_2

Cóż.. Było to trochę nielogiczne, choć uważam to raczej za akt odwagi :)

Zresztą, nawet jeśli powiedział, że on "robi to tylko ze względu na ich bezpieczeństwo", nie musiało to być prawdą - każdemu w końcu zdarzyło się kiedyś zakochać w kimś nieodpowiednim.

Na mnie Sergei też zrobił wrażenie. Jako jeden z nielicznych aktorów w "Katyniu" wydał mi się w stu procentach dopasowany do swojej roli. Jakby się tym oficerem urodził, doprawdy. Scena też mi się podobała, mimo pozornego braku sensu.

Kreacja wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie i z tego względu daję mu 10.

PiRaTiCaL_PEARL

Odrazu kolesia polubiłem, choć obejrzałem tylko jedną scene z nim w katyniu.

mamaitata

chodzilo o to, ze kapitan Popow ( ktorego Garmash ) gral w "Katyniu" pojdzie na wojne zimowa a tam byla pewna smierc wiec scena nie jest naiwna

mamaitata

myślę, że jak się wam podobał wątek dobrego Rosjanina to spodoba się wam też Otto z Czasu Honoru (od sezonu II odcinek 5 i dalej)

PiRaTiCaL_PEARL

mało znanym aktorem jest u nas w kraju, Garmasz jest bardzo znanym u siebie, normalne...

planeta46

Czekam na kolejne filmy z tym panem, jak narazie duuuuży plus

SnapeForever

no to dla wszystkich wielbicieli, w trochę innej stylistyce [nota bene w piosence o twardych używkach]:
http://www.youtube.com/watch?v=ATFncO6-uBQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones