Sergey Pokhodaev

6,9
266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sergey Pokhodaev

Pierwszy raz go ujzalem w nominowanym do OSCARA 'Lewiatanie' i przekonalem sie na wlasne oczy jak jest utalentowany. Mam nadzieje ze jego talent bedzie pielegnowany a kariera sie rozwinie. TEGO MU ZYCZE!!!

punisher822_filmweb

Zgadzam się z Tobą. Role dzieci/nastolatków są zazwyczaj drewniane. Obsadza się krewnych reżyserów lub producentów - czasem kogoś po castingu - bo ktoś zagrać musi. Zdarzają się jednak perły np. DiCaprio w "Co gryzie (...)", ale to są absolutne wyjątki. Chłopak z Lewiatana ma jednak talent i myślę, że warto zapamiętać jego nazwisko. Pozdrawiam :)

astro77

3MAJMY ZA CHLOPAKA KCIUKI... I nie zapominajmy ze dzis pierwszy raz w historii 'Polski na OSCARACH' tak duzo polskich produkcji ma szanse na statuetke. Pal szesc te 'IDE' ale moze tamte dokumenty cos wygraja. Od jakiegos czasu mam dziwne wrazenie ze 'IDA' nie ma szans z 'LEWIATANEM' i przegra... 'LEWIATAN' w dosc zly sposob ukazuje wspolczesna ROSJE co jest bardzo na reke USA biorac pod uwage obecna nowa zimna wojne. Filmy ukazujace w zlym swietle ROSJE dziwnym trafem wygrywaja wiele waznych nagrod na swiecie...

punisher822_filmweb

A jednak Ida :)

astro77

A jednak IDA... Wazne ze wreszcie OSCAR za polski film przylecial do naszego kraju. Pewnie kupe lat poczekamy na kolejnego OSCARA...

punisher822_filmweb

Zagrał jeszcze w Choinkach 1 i 5 - to na pewno.

IwonaN

Ooooo tego nie wiedzialem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones