Sergiusz Żymełka

6,7
1 136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sergiusz Żymełka

o matko mieć takie imie to po prostu można sie zachlastać jeszcze nazwisko ma trudne do wymówienia

Homer_J__Simpson

Sergiusz to piękne i stylowe imię - dzieciaku! Skoro masz trudność z wymową nazwiska ŻYMEŁKA to widać ze nie wysedleś jesce z psedskola!

piksel169

ja bardzo lubie serialowego Filipa ale też niestety uważam że rodzice go skrzywdzili takim imieniem, jeszcze przy tym nazwisku... brzmi jak Dolores Kiełbasa albo Oktawiusz Pierścionek

Homer_J__Simpson

Zgadzam się z pikselem.
Sergiusz to ładne imię.
A jeśli ty masz problem z wymówieniem nazwiska Żymełka to ci gratuluje.

Di_

imie ma skosmosu nazwisko tez beznadziejne

konrii_2

imie ma skosmosu nazwisko tez beznadziejne


Każdy kolejny komentarz tego użytkownika utwierdza mnie w przekonaniu, że mam styczność z ********. Cóż, fani Jean'a tak mają

konrii_2

"Skosmosu" to ty jesteś :D

Homer_J__Simpson

ciekawe jaki ma pseudonim, "Sergio" a może "Serginho", albo żylak :D

W_B_B__Beaver

znam jednego sergiusza i mowia na niego 'serek'...

Homer_J__Simpson

o Boze imie jak imie na prawde zal

jak to jest dla ciebie ime z kosmosu to szkoda ze nie znasz moich przyjaciol...

Homer_J__Simpson

?
O co chodzi? Też mam tak na imię i nigdy z nim nie miałem żadnych problemów.

Homer_J__Simpson

A mi się podoba jego imię :). Bardzo oryginalne, przynajmniej się wyróżnia :).

Dzasmin

Rodzice go skrzywdzili! To jest tragedia jak niektorzy ludzie uwazajac swoje dziecko za wyjatkowe nazywaja je unikatowo, typu Sergiusz, czy Bozydar badz Euzebiusz. Powinno sie tych ludzi za to rozstrzelac, poniewaz udupiają człowiekowi lata młodości.

*Chlopak wchodzi do budynku, gdzie trwa impreza*
*Podchodzi do dziewczyny*
-Czesc mam na imie Bozydar.
-Spier.. ty pier .. ch... mam nadzieje ze zdechniesz

yes.

Bobey

a ja osobiście nie mam nic przeciwko takim imionom.
jest oryginalne.

paczek93

Mój kolega ma na imie Alfons. I jestem pewien, że wolałby mieć na imie Sergiusz, bo przynajmniej dzieci nie rzucałyby go kasztanami :)

Bobey

Boże imie jak imie.. on sobie go nie wybierał, a zresztą są dużo gorsze imiona

Homer_J__Simpson

Sergiusz to ładne imię. POLSKIE. Pasuje do nazwiska. (polskiego). A to, że jest rzadkie? Ignacy też jest rzadkie. I też jest znane na całym świecie.

Rozumiem, gdyby było jakieś wymyślane, np. Brian albo coś w tym stylu. Ale tak?

Nie jestem jakąś jego fanką, ale nie osądzam ludzi po imieniu, przynajmniej jeśli jest używane w kraju (nie jest obcojęzyczne, z "x" lub "v" itp.)

Noane

Sergiusz to akurat rosyjskie imię. .

aciddrinker

Imię Sergiusz pochodzi z łaciny

R_a_d_z_i_o

jakoś nie rozumiem problemu z tym imieniem
to prawda Sergiusz pochodzi z łaciny, więc imię jest rzymskie, nie rosyjskie, a do tego wcale nie unikatowe i bardzo ładne - jakieś szukanie dziury w całym

karloff

Mi się podoba imię Sergiusz. Jak dla mnie gorsze jest Remigiusz.
No i o co problem? A zwłaszcza, że Sergiuszowi, jego imię może się podobać.

alex36

i to jest uniwersalny wyznacznik drugiego człowieka. Sam mam "inne" imię i wiem, że tylko dzieci i idioci o ograniczeniach śmieją się z oryginalnych imion. Ci "tolerancyjni" przeważnie wyróżniają się czymś nad zwykłymi ludźmi, przede wszystkim moralnością, to bije od nich. A z imion przewaznie śmieje się bezzębna jola koło trzepaka która ma dupę na głowie, a tę niżej zajętą przez innych idiotów.

MegaSzczota

a co ma powiedzieć chłopaczek co grał Wojtusia w "Pręgach" - Wacław Adamczyki ?? ten to dopiero miał pod górę :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones