Sharlto Copley

7,9
13 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharlto Copley

Dla mnie mistrzostwo ! Czuc było ten strach i beznadzieję sytuacji ! Myślę że Oskar by się nalezał ;)

czuc bylo prawdziwe emocje.

Dokładnie tak. Myślę iż aktorów mogących unieść tę rolę można policzyć na palcach dwóch dłoni.
Wreszcie nei mieliśmy do czynienia ze skorupą tylko czystymi emocjami. Desperacja, strach, zdenerwowanie.
do tego szybki oddech, bezradność i zdziwienie w oczach. Dla mnie mistrzowska rola.

Nie widzialem go w innych filmach ale tutaj zagral doskonale !

Dokładnie, mnie też się podobało jak grał, genialny. Ma coś takiego w oczach, że nie mogę oderwać od niego wzroku.

emiily

Dla mnie jest to bardzo dziwne, że dopiero 2 lata temu pokazał co potrafi. Po Dystrykcie 9 stwierdzam że mało jest tego typu aktorów.
W Drużynie A pokazał się z jeszcze lepszej strony. Ale tu................. mogę ten film oglądać w kółko pomimo wielu negatywnym opinii. Jakoś mi podchodzi.

zgadzam się z powyższym, doskonała kreacja aktorska !

zgadzam się! wszystkie filmy o alienach takie przewidywalne i aktorzy tacy sami - zimne, sztuczne emocje. a pan Copley? Meegaa! Oscara bym dała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones