Sharlto Copley

7,9
13 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharlto Copley

Najpierw był producentem Alive in Joburg, czyli dał kasę, to Blomkamp dał mu rolę snajpera w tej krótkometrażówce. Cztery lata później główna rola w Dystrykcie. Mogło się wydawać, że to taki epizodzik, świetnie zagrał, ale to tylko taka zabawa. Jednak co się stało? Spodobał się i dostał rolę Murdocka w A Team. No dobra, wypłynął na fali, to dostał jeszcze jedną zabawę, w końcu jest kilka takich przypadków, co to zagrali w 2-3 filmach i zajęli się swoimi biznesami. Znowu radocha, bo okazało się, że dostał angaż w I am number four, ostatecznie stracił ją, jednak teraz pracuje na planie Men In Black III. Może więc jednak, to nie była jedno- czy dwurazowa przygoda, skoro ciągle dostaje propozycję. Może się okazać, że zakotwiczy w przemyśle na dłużej, a jak się dorobi to pewnie będzie produkował (w końcu od tego zaczął). Ja będę śledził uważnie tę karierę, szczególnie, że mogę to robić od początku, w końcu po to założyłem konto, żeby ocenić Dystrykt 9. Portal poznałem jak szukałem info o filmie. Sentymenty ;)

Mowiacy_do_reki

Ciekawe spostrzeżenia. I rzeczywiście ciekawy aktor. Facet wziął się znikąd, a zdolnościami aktorskimi pobił na głowę połowę gwiazd mających za sobą wykształcenie i/lub lata doświadczenia. To dopiero talent.

Mowiacy_do_reki

Śmieszne, jak powiedziałeś, wziął się ni stad ni z owąd, a już gra z chociażby Liam'em Neeson'em... uważam że usłyszymy o nim jeszcze w jakiś nagrodach w 2012 roku, a ten MiBIII to nie będzie chyba duża rola....

elliot_lis

Zdolności aktorskie? Dla mnie gra jak amator, był megairytujący w Dystrykcie 9.

InsideOut

W takim razie brak umiejętności znakomicie pasował do roli i fabuły, niezauważalnie przemycił swoje amatorstwo.

Majkelshortcut

http://www.thehollywoodnews.com/2012/05/02/sharlto-copley-takes-oldboy-villain-o pen-grave/
Oficjalnie w Oldboyu (może się w końcu coś ruszy w tym projekcie, po tym jak tę rolę odrzucili już wszyscy aktorzy) i kolejna nowa rola.
"Zdolności aktorskie? Dla mnie gra jak amator, był megairytujący w Dystrykcie 9." Niektórzy myślą, że są mądrzejsi od innych.

Mowiacy_do_reki

No i kolejna rola. Tym razem w "Maleficent" z Jolie i E. Fanning.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones