Sharlto Copley

7,9
13 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharlto Copley

Sam film mocno mnie rozczarował, ale Sharlto w roli Krugera był po prostu genialny. Copley po raz kolejny udowodnił, że jest naprawdę bardzo dobrym aktorem.

anita23_fw

Totelnie się zgadzam, jest niesamowity w tej roli! Film osobiście mi się podobał, ale dla tych, co nie lubią tych klimatów, polecam chociażby go obejrzeć właśnie dla tej kreacji. Kruger jest świetny:)

sandra_endoor

Ogólnie film mi się podobał, jednak po twórcy Dystryktu 9 spodziewałam się czegoś lepszego, bardziej orginalnego, stąd też moje lekkie rozczarowanie. Wracając jednak do Sharlto. Uważam, że jest świetnym aktorem. Widziałam go w trzech filmach i w każdym był rewelacyjny. Mam nadzieję, że będzie grał coraz więcej, bo naprawdę szkoda byłoby nie wykorzystać jego potenciału. Myślę, że ma szansę jeszcze nie raz nas zaskoczyć :D.

sandra_endoor

a mi się własnie wyjątkowo Kruger w Elizjum nie pasował. nie chodzi może o samą postać ale jego wątek jakby zaburza całość filmu. myślę, że lepiej byłoby gdyby Foster deptała Maxowi po piętach ;)

użytkownik usunięty
anita23_fw

jego się pamięta najdłużej, potem Foster.

Film całkiem niezły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones