Sharon Osbourne

Sharon Rachel Arden

6,9
78 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Osbourne

uwielbiam jej poczucie humoru i inteligencję. Poza tym, chyba jako jedna z nielicznych, mimo wielu operacji plastycznych wygląda bardzo naturalnie :)

dagmaraa89

Masz rację. Sharon jest świetna. Ostatnio zaczęłam oglądać amerykański mam talent i tam jest genialna! ;-).

__Cleo Sertortii13

trzymają poziom nie to co nasze Chylińskie... wypowiedzi to jakaś tragedia nie da się tego oglądać

markin

Chylinska czy Foremniak powinny zaczac czytax ksiazki bo elokwentne to one nie są . Nic tylko slyszymy "to bylo wspaniale! "Woow" "brak mi slow" bla bla bla itd . A ten w srodki to sie nadaje do trzepania fasoli na sloncu . Za co oni im k.rwa płacą . Jak sie ogladalo " taniec z p.zdami" to tam mamba czy Galinski jak komentowali taniec to mialo to merytoryczne rece i nogi . A nie jakies wypociny slowne

dagmaraa89

święte słowa to samo pomyslałem . Mimo iz widac że miała robione operacje plastyczne to akurat w jej przypadku efekt jest na mega plus . Uwielbmiam ja przede wszystkim za program "mam talent" te jej poczucie humoru i to zapominanie sie ze smiechu udziela sie chyba wszystkim nawet przez ekran . Dla mnie to taka wisienka na torcie w jury programu .

dagmaraa89

Ona wygląda lepiej teraz niż jak była młoda!

dj_carlos

Nie ona jedna . Foremniak , Brodzik , Wolszczak , Kozuchowska , Steczkowska itd . Mozna tak wymieniac do rana .

maciekb80

przesadzasz

markin

Z czym ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones