Sharon StoneI

Sharon Yvonne Stone

8,0
18 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Stone
makarow

No ja się trochę podkochiwałem:)

makarow

Ja byłem MOCNO zauroczony i zafascynowany jej wspaniałą osobą :)

vince25xx

Bo nie dość, że piękna, to jeszcze IQ bardzo wysokie!

makarow

dokładnie :)

vince25xx

Pzdr!

vince25xx

I prawidłowo.

vince25xx

Jak byłem nastolatkiem to trzepałem przy niej :D

vince25xx

dywan?

marcinsss89

na dywan :)

vince25xx

dywan sie trzepie

marcinsss89

z dywanu się ściera na mokro

vince25xx

Rozbawiłeś mnie ... :D

wmbco

Mnie tak samo.

vince25xx

Nie tylko ty i nie jest to jedyna aktorka hm naomi watts i jeszcze kilka to tylko przykład w tamtych latach

vince25xx

właśnie tego typu gwiazda jest ona - Kobieta przy której się trzepią - druga taka to Pamela Anderson i to trochę przykre w sumie ! Wystarczyłoby gdyby się nie sprzedała cała i nie rozbierała cała - ale prawda jest taka, ze z taka uroda wcale nie musiała się rozbierać i wcale nawet cipy nie musiała pokazać w scenie z nagiego ! ale pokazała i teraz jest królowa trzepiących Poza tym co to jest podkochiwanie się to walenie konia do zdjęc? Jeśli tak to ja dziękuje za taka miłośc ! Jako osoba która nie daje się omamić jej wyglądowi stwierdzam - ze grała w słabych filmach typowych kiczowatych , mocno reklamowanych amerykańskich odmozdzaczach! Wspaniałe aktorki i przy okazji ładne to cherlize theron i winona ryder i maja lepsze mądrzejsze filmy niż Jakieś filmy akcji! Dla mnie najlepsza byłaby w filmie jakiejś niemieckiej Helgi nazistki - bo jest ładna ale ma urodę Niemry!

makarow

Pytanie kto nie był :)

Pauleta

Prawda:)

użytkownik usunięty
makarow

Nieładnie powiem, "fapnąłem" kilka razy i mi przeszło :P

:)

makarow

Heh, ja nadal jestem, stara ale jara :)

bulka2609

Dobrze się trzyma

makarow

pierwszy raz w życiu "zwaliłem sobie konia" przy scenie Nagiego...

cyberborys

i jak rucham dziewczyny myślę TYLKO o Sharon do dziś...

makarow

Ja tez sie przyznaje :) Jeszcze w 2006 r. byla zajebiscie goraca (48 lat) w Nagim Instynkcie 2..... a potem niestety juz coraz gorzej

paw_2

Niestety, każdemu lat przybywa, nie ma rady

makarow

Jo żech był:)

makarow

dawno temu tak, ona i Michelle były wtedy na topie, mięso w łapę i na mokro, pierwsze onanizmy to dopiero były zdarzenia.

makarow

Jakoś nie specjalnie mi się podobała bardziej Michelle Pffaifer albo Heather Locklear choć ładna była.

Ruben_fw

O, Michelle, też piękna była!

makarow

Ja nigdy nie byłem. Niby z nią wszystko w porządku. Jest atrakcyjna, ale hmmm nie ma w sobie nic wyjątkowego. W ogóle na mnie nie działała. Gdyby zagrała chociaż w jednym naprawdę dobrym filmie... To się jej nie zdarzyło. Jest niezłą aktorką i to wszystko. Nie rozumiem tych ochów i achów na jej punkcie. Nagi instynkt z którym ona jest jednoznacznie kojarzona, w gruncie rzeczy jest dość średniawym komercyjnym thillerem, nastawionym na zszokowaniem widza śmiałymi scenami erotycznymi.

crimson80

Rozumiem Cię, ale myślę, że to nie tyle ochy i achy co tylko osobiste preferencje - jednych pociąga Sharon, innych jakaś Angelina Jolie, która akurat mnie nie rusza, a kogoś innego jeszcze ktoś inny

makarow

Mądre zdanie.

wmbco

Mi zarówno Sharon, jak i Angelina się podobają :)

crimson80

Zgadzam się 100%

crimson80

zgadzam się w 100 procentach - tak naprawdę uwolniła spermę wielu nieśmiałych chłopaków tzw stulejarzy - a mi ciagle przypomina taka blond Helge z Alo Alo ! Mogłaby zagrać nazistke bo ma taka urodę - niemiecka :)

makarow

Ja bankowo :) Szczególnie po 1990 :)

wmbco

MILFik:)

makarow

Jak się ma powyżej 30 lat, to każda aktorka jest jak napisałeś. Aktorka z lat młodości :P

wmbco

No to prawda:)

makarow

mi najbardziej podobała się w kuli, mega seksowna kobieta

sinyou135

Mega!

makarow

Fajnie tam wyglądała - lubię ją w krótkich włosach <3

MagdalenaEnglund

w nagim instynkcie w scenie przesłuchania, tez miała wspaniałe uczesanie, które jeszcze bardziej potęgowało jej dominacje nad chłopakami gliniarzami,

MagdalenaEnglund

To fakt, jej pasują!

makarow

Valuev muszę powiedzieć że jak obejrzałem Nagi instynkt w wieku 9 lat to miałem takie uczucie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones