Sharon TateI

Sharon Marie Tate

8,2
528 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Tate

Miała wszystko ;miłość,pieniądze,sławę i szczęście a te zwierzęta od Mansona Jej to
zabrały,piękna i urocza kobieta.

ronjeremy7

Żal to za mało powiedziane. Jest takie zdjęcie Sharon, na którym roześmiana pokazuje małe dziecięce skarpetki. To zdjęcie po prostu mnie poraża za każdym razem gdy je widzę. Wszystko jej odebrano, skrzywdzono ją w sposób niewyobrażalny. Nikt nie zasłużył na coś takiego, ale Sharon Tate to była osoba, o której nikt w całym Hollywood nie potrafił powiedzieć złego słowa.
Żeby nie było tak, że pisze się o niej tylko w kontekście jej śmierci to dodam, że zaczynała ewoluować w bardzo dobrą aktorkę,. Była wręcz hipnotyzującą w „Oku diabła”, przezabawna w „The Wrecking Crew”. Nie miałam niestety okazji obejrzeć „Doliny lalek” ale musiała tam zagrać dobrze, dostała w końcu nominację do Złotego Globu i to w czasach gdy takie nagrody coś znaczyły. Jej rola w „Nie rób fal” była idiotyczna, ale to akurat nie wina Sharon, cały film był fatalny. Natomiast żałuję, że rola w „Nieustraszonych Pogromcach Wampirów” nie była bardziej rozbudowana.
Stała na progu wielkiej kariery, była pięknym, dobrym człowiekiem, jednak ktoś zadecydował, że nie ma prawa żyć. Natomiast Manson i jego banda uniknęli wykonania kary śmierci, na którą w pełni zasłużyli. Delikatnie mówiąc świat nie jest sprawiedliwy.

Karn_Evil_9

Widziałem to zdjęcie. I jako ojciec 3 letniej córeczki przeżyłem to naprawdę bardzo. Strasznie mnie to zdjęcie dobiło:((((

impaler1

Cieszę się tylko, że te kanalie, które ją zabiły nie wyszły na wolność!!!

Karn_Evil_9

Tego zdjęcia nie widziałam, ale znam to, na którym pokazuje małą dziecięcą koszulkę. Matko... Bardzo mi jej szkoda.

littlelotte52996

Zdjęcie o którym pisałam pochodzi z tej samej "sesji" co to z koszulką. Zdjęcie w samochodzie. Podaję link chociaż nie wiem czy zadziała. Radość na jej twarzy jest po prostu nie do opisania. Wolę ją pamiętać taką. Dobrze, że miała te kilka chwil absolutnego szczęścia.

http://www.myspace.com/355508202/photos/2113522

Karn_Evil_9

Zajebiście przykra sprawa, aż się na płacz ciśnie. Co poradzić, że świat jest do bani...

ronjeremy7

Czytam właśnie autobiografię Polańskiego i serce mi pęka... :(

ronjeremy7

BARDZO proszę nie obrażać Zwierząt.

ronjeremy7

Dokładnie. Cudowna była, wszystko przed nią. Cieszę się tylko, że te kanalie, które ją zabiły nie wyszły na wolność!!!

ronjeremy7

czy ja wiem czy wszystko...Polański nie był wymarzonym mężem - zdrady,bucowaty styl życia i nie chciał tego dziecka...podobno dlatego gnębiły go tak długo wyrzuty sumienia.Ogólnie nie wiem co w nim widziała.Była młoda,naiwna i pewnie w jakiś sposób on jej imponował.

Tamilina

Kasę w nim widziała. Marna aktorka... coś jak monroe.

debileeverywhere

Kasę w nim widziała? Hahahaha! Tak jedzmy dalej że stereotypami. Sharon Tate była dziewczyną z dobrego, zamożnego domu a Polański zanim wziął się za reżyserowanie Był biedakiem z Polski. Napewno poleciała na kasę xD

foxyloxy

Taaa biedny był xD już wtedy zrobił parę filmów, a ona marna aktorka(których wtedy jak i dziś było od cholery) wcale nie wywąchała okazji na byyznes... taa oszszszywiście.

debileeverywhere

Jakich filmów? Noz w wodzie, Wstret i Matnię. Dobre filmy ale o sukcesie kasowym nie było mowy. Gdy się poznali Polański był obiecującym reżyserem ale kasy to on nie miał. Jak już pisałem ona była Panna z dobrej rodziny i gdyby chciała to miała prawdziwych bogaczy - wojskowych, polityków, dyplomatów- na wyciągnięcie ręki. Piszesz ze widziała w nim kasę? Steve McQueen był zakochany w Tate a ona odrzuciła jego zalety mimo iż na bank miał znacznie więcej hajsu niż BOGACZ Polański.

foxyloxy

McQueen to brał sobie baby na jedną noc, a więc wiedziała, że za dużo kasy z niego nie ściągnie. Polański był łatwiejszym celem bo nie wyględny, a więc łatwiej go zmanipulować. Taaaa bidny był Polański nie zarabiał więcej niż zwykły robotnik xD

Tamilina

No tak, sławny, bogaty...czy to się może którejś podobać? ;-)

eltoro10000

Sam fakt, że Polański powiedział jej wprost, że on lubi wiadomo co i nie zamierza być wierny, na co ona odpowiedziała, że nie chce go zmieniać tylko po prostu z nim być. To pokazuje, że nie była zbyt pewna siebie. Tak jakby nie wierzyła, że zasługuje na szacunek i normalne traktowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones