Sharon TateI

Sharon Marie Tate

8,2
528 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Tate

Ona była piękna...ideał kobiety.

Ladybaby

Jak ją zobaczyłam zareagowałam tak samo!

Ladybaby

Rzeczywiście, jedna z najładniejszych aktorek, jakie widziałem.

Ladybaby

Ale i tak leciała na hajs, a nie na osobowość. Była piękna z zewnątrz, a nie w środku niestety.

0058yrrab

Człowieku, nie pisz takich głupot, jeśli nie wiesz nic o życiu Sharon Tate. Nie była typem człowieka, który leci na hajs, jak Ty to określiłeś. Po pierwsze - nie musiała, jej rodzina miała pieniądze i gdyby ich potrzebowała, na pewno by ją wsparli. Od dziecka marzyła o aktorstwie, miała bardzo racjonalne podejście do życia - zdawała sobie sprawę, jak ciężko jest przebić się, więc myślała o studiowaniu psychiatrii. Była ambitna i pracowita, a do tego wrażliwa. Niestety, jej początkowe role to epizody, prawdziwy przełom nastąpił w 1966 roku rolą Odile w "Oku diabła". Role, w których Sharon pokazała, na co ją stać to "Dolina lalek" i "The wrecking crew". Po premierze tego ostatniego Tate została dostrzeżona w świecie Hollywood. Niestety, to był jeden z jej ostatnich filmów (oprócz "12 + 1"). Gdy poznała Polańskiego, miała pieniądze i nie dostała roli przez łóżko. Tak naprawdę została polecona przez szefa wytwórni filmowej Filmways, Inc, Martina Ransonhoffa, który był współproducentem filmu "Nieustraszeni pogromocy wampirów". Polański nie był przekonany do jej kandydatury (uważał, że nie pasuje do roli córki żydowskiego oberżysty), ale Ransonhoff nalegał. Owszem, została aktorką, ale bardziej zależało jej na posiadaniu rodziny niż na rozwijaniu kariery. Była przez skonfliktowana z Polańskim, który naciskał, żeby się bardziej przykładała.
Była piękna na zewnątrz i wewnątrz, nie było nikogo w Hollywood, kto powiedziałby złe słowo na jej temat. Miała też swoje wady, jak każdy, ale była dobrym człowiekiem. Lubianym przez wszystkich.
Nie idealizuję jej osoby, opieram się na faktach. Nie znałam Sharon osobiście, ale wystarczająco długo interesuję się jej karierą i życiem, żeby wyrazić swoje zdanie. Była człowiekiem, który stał bardziej z boku niż z przodu sceny. Gdyby miała do wyboru: oszałamiająca kariera lub duża, szczęśliwa rodzina, z pewnością wybrałaby to drugie. Niewiele jest teraz w Hollywood takich normalnych, zwyczajnych osób. Tate taka była.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

Lecz się człowieku...

returner

Ja myślałem że to jest Pasta to co napisałeś. Jednak jak się jeszcze nie.
Potrzebujesz pomocy.

https://www.youtube.com/watch?v=rjlSiASsUIs

Ladybaby

Na poważnie? Wyglądała strasznie

użytkownik usunięty
Ladybaby

Jedna z najpiękniejszych kobiet w historii kina bez dwóch zdań ( nawet bez makijażu była niesamowicie piękna)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones