Sharon TateI

Sharon Marie Tate

8,2
527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Tate

Sharon była piękną kobietą , bynajmniej gdyby nie sława nie trafił by ją może i ten wielki pech.Płakałam oglądając film dokumentalny o jej życiu.. cholernie mi jej żal... prosiła o życie dla dziecka.. przy tym kochała Romana Polańskiego prawdziwie.Trzeba byc po***** żeby powiedziec na Romana złe słowo na temat jego żony.On nie chciał zle.Ożenił się dopiero po 20 latach, przepraszam bardzo ale to musiało miec dla niego jakieś znaczenie.. widocznie kochał Sharon bardzo mocno.Tak samo Sharon.Będąc w 8 mc. ciązy pewnie obydwoje oczekiwali na synka.. eech to naprawde smutne.. ;(
zostaję przy przekonaniu że Sharon jest piękną kobietą w dodatku byłaby wspaniałą matką i żoną.Kochała w końcu dzieci.. :(
pozdrawiam

użytkownik usunięty
Caroline_2

nie zginęła z powodu sławy...widać nie słuchałaś tego co mówiono w tej telewizyjnej biografii.Mordercy wybrali dom na chybił trafił,ten stał akurat na uboczu...

Nom.. Bo C.Manson dobrze znał ten dom, a kiedy jedna z jego orzyjaciółek, zapytałą, kt otam mieszka, to odpowiedział 'Jakaś gwiazda filmowa' Czyli Sharon zginęła przypadkowo.

Little_My

Straszne to są tutaj te tematy... Wszystkie o tym samym. Tak to przerażające, wiem... ale może by porozmawiać o jej aktorstwie i zyciu (a nie śmierci)? Od ponad roku Sharon nalezy do grona moich ulubionych aktorek, widziałam z nią wszystkie filmy jakie udało mi się zdobyć. Najbardziej podobała mi się w "Nieustraszonych Pogromcach Wampirów"... Słodki aniołek z nie mniej anielskim głosem. Uwielbiam słuchać jej akcentu. Sharon była niesamowitą osobą, czy nie lepiej taką ją wspominać?

joline_

Oczywiście, odpowiedziałam tylko na temat :))

Sharon była naprawde niezwykle piękna i utalentowana :))

Little_My

Little My to nie tyczyło się akurat Ciebie tylko osób, bo trudno mówić tutaj o jednej, które zakładają ciągle takie tematy ;)

joline_

Bo jak to było w programie Biografie na TVn Style (:D) siostra Sharon, Debra (?) powiedziała, że nienawidzi osób, które uważają sie za fanów Sharon, a tak naprawdfę fascynują się jej śmiercią.

A tutaj dużo takich osób jest :)

joline_

Bo jak to było w programie Biografie na TVn Style (:D) siostra Sharon, Debra (?) powiedziała, że nienawidzi osób, które uważają sie za fanów Sharon, a tak naprawdfę fascynują się jej śmiercią.

A tutaj dużo takich osób jest :)

Little_My

mnie jej smierc nie fascynuje, tylko zal mi jest jej ..ze tak bardzo chciala urodzic synka :( a tu .. ehh.. pozdrawiam

Caroline_2

Mi oczywiście też. Ale życia jej nie przywrócimy.

Caroline_2

Sharon była naprawdę piękną kobietą i niesamowicie zdolną aktorką. Lubiałam ją od zawsze, pierwszy raz dowiedziałam się o niej z gazety mojej babci. Potem natrafiłam w encyklopedii na wzmiankę o ślubie Sharon z Romanem Polańskim, a jakiś czas później obejrzałam film z Sharon. Fascynacja tą aktorką powróciła kilka miesięcy temu- teraz Sharon zalicza się do moich idolek :)

Catri

Ludzi poprostu przepełnia żal :(
http://www.wandea.org.pl/manson.htm
To jest aż nie możliwe , jakby scena z filmu Kill Bill ..
Dlaczego tacy wielcy ludzi są ofiarami , chorych debili ze spaczonym poglądem na życie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones