Sharon TateI

Sharon Marie Tate

8,2
529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Tate

Zmiencie to zdjęcie lepiej!

użytkownik usunięty

Nie oddaje jej niesamowitej urody - była chyba najpiekniejsza aktorka w latach 60 w Hollywood!

Pomyślałam tak samo, gdy kiedyś pierwszy raz weszłam na jej profil na filmwebie. Tak swoją drogą niezły kontrast pomiędzy nią a Polańskim. :P

użytkownik usunięty
Karo_oraK

Prawda? Widziałam tez fotki jej obu, młodszych sióstr - jesli chodzi o urodę to wygrana życia, ech... Ale strasznie mi szkoda Sharon - bo u niej ponoc uroda szła z w parze z pięknym charakterem.

Jej siostry były ładne, ale według mnie nie aż tak jak najstarsza. No dość przykra sprawa. Dziwnie się patrzy na jej ostatnie "żywe" zdjęcia z Sebringiem i Frykowskim, którzy nie zdawali sobie sprawy co ich za niedługo czeka. Albo jak uśmiechnięta przytula maskotkę, którą kupiła dla dziecka. To daje poniekąd do myślenia, jak wszystko może się zmienić w jednej chwili. A Polański zawsze przyciągał do siebie ładne kobiety, pewnie musiał być charyzmatyczny. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones