Sharon TateI

Sharon Marie Tate

8,2
530 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Tate

głownie dlatego ze ja zamordowano...cóż złego zrobiła ze ja zabili w tak brutalny sposob????

gosiaczek868

Trudno stwierdzić jednoznacznie...była popularna, lubiana no i poślubiła kontrowersyjnego reżysera z Polski.Uznano, że jej smierć odbije sie ogromnym echem na całym świecie. Jeśli chcesz poznać wersje Mansona( co do przyczyny morderstw) poszperaj troche w necie, przeczytaj książke "HELETR SKELTER"(genialna lektura!!!) i wszystko będzie jasne.Co do brutalności-myśle,że to efekt narkotyków i chorych umysłów oprawców.

gosiaczek868

Ja też nie mogę zrozumieć, dlaczego ją zamordowano...była taka śliczna i utalentowana...

gosiaczek868

przyrko bardzo, że tak skończyło się jej życie w tak brutalny sposób ; (
jeszcze bardzej jest smutno ponieważ była w 8 miesiącu ciąży ; (( co ona takiego zrobiła, a co jej nienarodzony synek ?! chyba tego się nigdy nie dowiemy :(:( [*]

szara_2

Zostali zamordowani. Tylko dlatego, że Manson popadł w konflikt z poprzednimi właścicielami tej posiadłości i nie wiedząc, że ta posiadłość zmieniła w międzyczasie właścicieli wysłał do niej swoich ludzi żeby ci w odwecie za jakieś porachunki z Mansonem zabili owych właścicieli. jego ludzie nie mając pojęcia o kogo tak naprawdę chodzi zabili po prostu ludzi których tam zastali nawet nie zdając sobie sprawy, że to nie oni mieli być celem. Zresztą niedługo przedtem lub niedługo potem zamordowali inną rodzinę z którą Manson był w konflikcie, a mianowicie rodzinę Lo Bianco.

gosiaczek868

Ona nic nie zrobiła. Ofiara została wybrana przypadkowa. Po prostu pomyśleli, że to dom jakiejś znanej gwiazdy. Nie wiedzieli, że jest tam Sharon... ;( Czytałam o tym i znam cały przebieg tego morderstwa...Widziałam nawet zdjęcia... Okropny widok. Co nie zmienia faktu, że Sharon jest dla mnie cudowną aktorką i wielkim talentem ;)

chibi_chi

Dom nie został wybrany przypadkowo. Chyba jednak za słabo czytałaś.

Binula

Niebyl to do konca przypadek, ale raczej pech Romana i Sharon ze wybrali akurat ten dom, dom w ktorym wczesniej mieszkal producent muzyczny z ktorym manson łączył nadzieje na zaistnienie jako piosenkarz, jednak Terry Melcher, wspominany producent(syn Doris Day)odmowil wydania plyty Mansona. po jakms czasie sie przeprowadzil do malibu a jego rezydencje kupil wlasnie ten (nasz) wspanialy reżyser wraz ze swoja niedawno poślubioną żoną.

kosinda

Kiedyś czytałam o Sharon bardzo ciekawy artykuł w gazecie.To się włos na głowie jeży co jej zrobili.

kosinda

Dokładnie. Dom nie był przypadkowy. Ofiary tak. "Rodzina" miała po prostu "zarżnąć bogate świnie", a że przypadkiem była tam kobieta w zaawansowanej ciąży to... Ci szaleńcy jedynie mieli "skasować" kilka nazwisk. W jednym byli zgodni - nie ważna płeć, poglądy, ani nawet dokonania. "Bogatych i pysznych" należało po prostu usunąć. Teoretycznie można powiedzieć, że to wszystko miało być "prezentem" dla Melchera, a on miał być głównym daniem, ale los chciał inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones