Sheri Moon Zombie

Sheri Lyn Skurkis

7,5
1 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sheri Moon Zombie

Jedna z najgorszych aktorek za dom 1000 trupow powinna dostac 100 malin

Road_Warrior_X

koles, wez se mlotkiem strzel ze dwa razy w potylice, laska zagrala w 5 niskobudzetowych filmach i ogolnie kipi w nich amatorszczyzna, a ty mi tu wyskakujesz z jakas gra i aktorstwem, ten film nie powstal po to zeby go ludzie oceniali i nagradzali jakims sietem, klimat czlowieku ... tu chodzi o klimat!!

proroc

Zgadzam się, panienka ładna i do takich filmów wystarczy. A nagrody to i innr statuetki to niech sobie powsadzają w dupy. Wszystkie te nagrody to i tak tylko po to żeby na plakacie albo na okładce DVD napisać że film dostał tyle i tyle nagród, a aktor w roli głównej jeszcze więcej i znaleźć ciemniaków którzy nie wiedzą co obejrzeć to obejrza filmy z nagrodami. maliny, oskary, orły, kaczki, nieźwiedzie, niedługo zwierząt braknie to ciekawe pewnie na owoce się przerzucą a poźniej na warzywa.

wodzu102

Chyba ktoś tu nie wie za co się dostaje Maliny ... i że malina to owoc ... ale mniejsza o to. Aktorka ... hmmm ... jak każda inna z tym, że filmy ... ech ... ja tam nie czułam ŻADNEGO klimatu na Bękartach Diabła, film beznadziejny i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones