Shiloh Fernandez

Shiloh Thomas Fernandez

7,1
2 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shiloh Fernandez

eh te kobiety. Tylko nie piszcie, że to nieprawda, że jest mega aktorem bo same w to chyba nie wierzycie.

Cobra_Choke

Nie zgadzam sie. Chyba nie widziałes "Martwego zła" bo tam zagrał świetnie. I wogule co to za stereotyp ze jak aktor jest ładny, to od razu musi być beztalenciem.

Kicia_Kicia

Tak, widziałem Martwe Zło. Prymitywny horrorek z obsadą za 2 grosze. I w ogóle ( tak się pisze to słowo ) to żaden stereotyp. Brad Pitt to super przystojniak, a i aktor pierwszoligowy, który zagra wszystko. Napisałem o tym nędznym aktorzynie, a raczej o jego wysokiej średniej ze względu tylko na ładną gębę.

Cobra_Choke

A faceci dają Amber Heard 10 za talent aktorski? Idioci nie potrafiący ocenić są zarówno wśród mężczyzn tak samo jak i kobiet.

BeeBee61

Ha ha, bez kitu.
Faceci robią to samo, ale nie wszyscy, tak samo jak nie wszystkie kobiety.
Także nie uogólniaj i nie zakładaj od razu, że ktoś daje ocenę ze względu na wygląd bo podstaw nie masz żadnych - Ty uważasz, że jest słaby, a komuś innemu gra się podoba i finito. Twoja ocena nie jest wyznacznikiem tego co jest dobre a co złe.

Cobra_Choke

szczerze mowiac wlasnie jego geba mi sie nie podoba, ale gra.. :)

Cobra_Choke

Oszczędź tego typu komentarze bo wy faceci robicie dokładnie to samo.

czarna404

Bredzisz.

Cobra_Choke

Chyba Ty.

czarna404

Dobrze dziecko nie spinaj się.

Cobra_Choke

Ależ ja się wcale nie spinam.

Cobra_Choke

Prawda :)

Cobra_Choke

Zgadzam się w pełni, gęba nieziemska, ciało też piękne, chyba rąbnę 10. A mnie swoją drogą bawi to całe podniecanie się numerkami na filmwebie, jakby sztuka była czymś co można ocenić w skali 1-10.

Cobra_Choke

akurat w moim mniemaniu wcale a wcale nie jest przystojny. ładna buźka? że niby on? widziałam go tylko w 2 filmach, ale aktorsko jest co najmniej przeciętny.

Cobra_Choke

mega aktorem nie jest ale fakt, ma mega gębę ;) "10/10" (dałabym, gdybyśmy mordy tu oceniali ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones