Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt

5,8
33 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shiloh Jolie-Pitt

Rzeczywiście, Shiloh nazywa się Swakopmund tak naprawdę :P
A w ogóle, to za niedługo jej filmografia się powiększy, bo zagrała z tatą w filmie (małą rólkę, ale co tam).

Aimee

;) Swakopmund?;P

użytkownik usunięty
Aimee

a coz to za bzdura...?

Aimee

Hahe... Swakopmund to miasto w zachodniej Namibii, gdzie się Shiloh urodziła ;)

Aimee

tak, bo pisało prawdziwe nazwisko: Swakopmund

Aimee

???
Co znowu za Swakopmund??Ona się tam urodziła i tyle,a nazwisko ma przeciez po rodzicach.Jolie-Pitt.To o co jeszcze chodzi?Chyba nikt nie myślał,że ona się nazywa Shiloh Swakopmund???;O
hehe xD

ajolie9

Unga-bunga , a nie : d rodzicom trzeba przyznać oryginalność : DD

ajolie9

Tylko że Jolie to nie nazwisko a jej drugie imię więc nie byłabym taka pewna

Vendetta_

Jej drugie imię to Nouvel. Jolie-Pitt to nazwisko.

Aimee

Osobiście nie podoba mi się to, że niektórzy aktorzy załatwiają swoim dzieciom role w filmach. To powinien być ich wybór, nie decyzja rodziców. Wywołują niepotrzebne zamieszanie wokół maluszka, jeszcze jak jest niemowlakiem. Oczywiście to dobra reklama, ale cóż jeśli ona nie zechce pójść w ślady rodziców. I nie podoba mi się też jak niektóre aktorki fotografują się na pierwszej stronie w ciąży i sprzedają zdjęcia swoich dzieci do gazet. Przynajmniej Angelina i Brad przeznaczyli sumę na cele charytatywne:)))

Karola_32

Hah wiesz myślę, że będzie chciała. Łatwa kasa i to jeszcze wielka jak widać w przypadku rodziców :P Jeszcze oboje są aktorami więc wydaje mi się że jej przyszły zawód jest oczywisty :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones