Shirley MacLaine

Shirley MacLean Beaty

8,3
9 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley MacLaine

Aż wstyd się przyznać ale przed niedawno obejrzanych "czułych słówkach" nie miałem o kobiecie zielonego pojęcia, naprawdę. Shirley ląduje na drugim miejscu najfajniejszych aktorek (nie moge powiedzieć że najlepszych bo tylko dwa filmy z nią widziałem), zaraz po Diane Keaton

Krzysioo

tak dla wyjaśnienia, chodziło mi o mój prywatny ranking jak by co

Krzysioo

Cieszy mnie fakt, że przybywa wielbicieli Shirley :o) .
Polecam Ci takie filmy jak:
"Garsoniera"
"Niewiniątka"
"Słodka Irma"
"Jak zdobyć męża"
"Wystarczy być"

Kolejność przypadkowa. Naprawdę warto, gwarantuję.

Pozdrawiam :o) .

Krzysioo

tak samo jak ja lecz ja ja poznalam z filmu "z ust do ust"

Krzysioo

A ja ci polecam Długi tydzień w Parkman. Aż trudno uwierzyć, że grając w tym filmie Shirley miała zaledwie 24 lata. Postać niezbyt rozgarniętej prostytutki zagrała wprost fenomenalnie.

marilla12

z tych nowszych fajny jest "siostry". ja ja uwielbiam jeszcze w "pocztowkach z nad krawedzi" (z meryl streep, moim numerem 1, shirley tez laduje na drugim).

musze powiedziec ,ze jak mialam 9 lat, moja starsza kolezanka rozmawiala o czulych slowkach ze swoja druga kolezanka. szukalam w domu, tych "czulych slowek". znalazlam, bylo kiedys w gazecie. od tego czasu jest moim ulubionym filmem, kocham go. shirley maclaine niesamowita, a ona i jack.... rewelacja, poprostu, bosko.
te dialogi... uwielbiam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones