Shirley MacLaine

Shirley MacLean Beaty

8,3
9 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley MacLaine

czy ktoś zna tytuł filmu, w którym Shirley MacLaine gra zwariowaną ciotkę czarownicę? Mama moja się szalenie egzaltuję na myśl o tym filmie, ale nie pamięta za nic w świecie tytułu... dzięki z góry

emilia883

Zapewne chodzi o "Czarownicę" - "Bewitched" z Nicole Kidman w roli głównej. Film średni, ale rola Shirley MacLaine rzeczywiście świetna.

simps84

nie e, nie chodzi mi o 'Czarownicę' ;) Oglądałam ten film i przyznam szczerze, że mnie się podobał. Przyjemnie było oglądać Nicole Kidman w innej odsłonie. A wracając do Shirley MacLaine - ten film, o który pytam to starszy film, i S.MacLaine była tam ciotką jakąś odjechaną ;) przeszukałam całą filmografię i żaden film mi do opisu mej Szanownej Mamy nie pasował :P więc pomału przychylam się do wewnętrznego stwierdzenia, że Mamie się coś pokiełbasiło - albo fabuła Jej się pomyliła, albo aktorka :P pozdrawiam

emilia883

Hmmm... albo "Polowanie na czarownice" ;-)

emilia883

Chodzi o "Stalowe Magnolie".

W ostatniej scenie koleżanka Ouiser - Clairee (grana przez Olympie Dukakis) opowiada dzieciakowi "bajkę", w której dla jaj nazywa zwariowaną czarownicę imieniem tamtej.

Myślę, że Twojej mamie chodzi o to....

koczownik

nie nie, "Stalowe magnolie" to na pewno nie są, widziałam ten film dobrych kilka razy, moja Mama także, i to na pewno nie o ten film Jej chodzi. Właśnie Jej powiedziałam, że nie ma takiego filmu, o którym Ona mówi :P na co Mama 'taa, zmyśliłam sobie? jest taki film! :P' no i o. Nie wiem, ja dalej skłaniam się do stwierdzenia, że coś ściemnia... :P niemniej dzięki i pozdrawiam :)

emilia883

hej, może mamie chodzi o film "Jak kochają czarownice", tylko tam gra pani Moreau :)

http://www.filmweb.pl/f581/Jak+kochaj%C4%85+czarownice,1997

larte

Moreau czy MacLaine, przy kreacji aktorskiej to nie ma znaczenia - obie są rewelacyjne ;p

Choć trzeba przyznać spore różnice fizyczne i narodowościowe ;pp

emilia883

To był film "Czekając na światło" (Waiting for the light) - zwariowana komedia, w której ciotka - iluzjonistka (MacLaine) pomaga swoim siostrzeńcom utemperować wyjątkowo dokuczliwego sąsiada. Używa przy tym całego repertuaru sztuczek. Całkiem fajny film familijny :)

lilo61

o dzięki Ci zbawco szanowny! :)

lilo61

To oczywiste,że szło o "Waiting for the light"! Film przecudowny, niesmowita Shirley! Mnie wydaje się , że ona po prostu taka jest, lekko dyspotyczna, ale szalona i kochajaca zycie :)) Ubóstwiam ją!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones